2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم اگه فقط بحث نقشه و كوچيكى بود من خودم ميگفتم بالاى شهر بهتره ولى اين خونه نه پاركينگ داره نه آسانسور. پس رشد زيادى هم نخواهد داشت و فروشش هم فوق العاده سخت ميشه.

يه جاى مناسب بالاى شهر يا محله متوسط پيدا كن.   

2728
متری ده تومن الان پایین ترین مناطق تهرانه  خوش به حال شهرستانی ها هعیییی

چقد وحشتناک اصفهان با این پول میشه یه اپارتمان ۱۰۰,۱۱۰متری یکجای متوسط رو به خوب خرید

خدایا خودت محافظ دخترنازم باش
تهرانسرالان قیمت نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جدیدایه سربه بنگاه بزن  دوست شوهرم خریده متری ۱۳تومن

اوووف چه خبره

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
2738

بنظر من نباید دست دست کنی استارتر هرچه زودتر پولتو تبدیل کن و فقط یجایی رو بخر چون خیلی گرونتر میشه ماه بعد .بعدم اینجا ک میگی منطقش رشدش زیاده یسال دیگ بفروش متراژ بالاتر 110متر ی جای پایینتر بخر .البته اینک پارکینگ نداره ممکنه دیر بفروش برسه 

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
بالاشهروپایین شهرمنظورتون کجاست؟الان پونک که منطقه معمولی ای هست متری ۱۸تومنه 

منظورش بالاتر نسبت به پایین تر 

نه بالای زعفرانیه

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
تهران نیستین نه؟ اخه جنوب تهران هم واقعا با این پول ب سختی خونه پیدا میشه شمالش ک اصلاا نمیشه 

چرا تهرانم ولی خواهرم دوسال پیش با 450توی پونک نود متری خرید خیلی خوشگلو خوش نقشه و فول امکانات الان با 650تو جنوبی ترین جای تهران نمیشه خرید دلم به حال خودم و امثال خودم میسوزه هر چی میدوییم تورم از ما جلوتر میزنه

2706