2737
2739
عنوان

مادر بارداری هست که دوران بارداری سیگار کشیده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6054 بازدید | 71 پست
کسی میدونه ک قبل اقدام حتما باید گذاشت کنار یا نه؟😩نمیشه از شروع اقدام بذاریم کنار؟

چرا من ازش پرسیدم که گفت توو اقدام دیگه نکشی بهتره اما اگه سختته بکش بذار وقتی فهمیدی نکش دیگه.

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

بچه ها دور از جون همه تون وخانواده هاتون باشه

پدرم از جوونیش سیگاری بود

خیلی وقتا تصمیم میگرفت ترک کنه ونتونست هیچوقت

خیلی اذیت بود واقعا

ریه هاش داغون شده

تشخیص سرطان ریه دادن

یعنی ذره ذره ازبین رفت جلوی چشمامون

خدا رحمتش کنه😭😭😭

نکشید ازتون خواهش میکنم

انقد سم وارد بدنتون نکنید

برای اطرافیانتونم بده

نکشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من ازش پرسیدم که گفت توو اقدام دیگه نکشی بهتره اما اگه سختته بکش بذار وقتی فهمیدی نکش دیگه.

من اقدام کنم نمیکشم ولی قبلش خیلی سخته برام 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
یا خدا جدی میگی؟

اره ترك اني سيگار براي كسايي كه مشكل قلبي اينا دارن خيلي خوب نيست بايد زير نظر پزشك بذارن كنار

بازم بدنا با هم فرق داره يكي ميتونه اني بذاره كنار يكي نه

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2731
من این ماه میخواستم اقدام کنم ولی حدوی یکی دو هفتس ی نخ کشیدم ب نظرت اقدام کنم اشکال نداره 

آره بابا اوکیه اقدام کن . من خودم که کشیدم استدلالم این بود که حالا من نکشیدم بعدش معلوم نیست کی باردار میشم که الکی خودمو محروم نکنم ازش 😐 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
اره ترك اني سيگار براي كسايي كه مشكل قلبي اينا دارن خيلي خوب نيست بايد زير نظر پزشك بذارن كنار ...

اره خب ولی سخته

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

واقعا یعنی هیچ کس نیست که سیگاری بوده باشه و باردار شده باشه؟ که از تجربه اش استفاده کنیم؟ یعنی من اینقدر خاصم؟ پس این همه خانوم سیگاری که میبینیم چجورین

2738
آره بابا اوکیه اقدام کن . من خودم که کشیدم استدلالم این بود که حالا من نکشیدم بعدش معلوم نیست کی بار ...

😁خدایی نیکوتین چیز خوبیه شما چند ساله میکشی؟

من اقدام کنم نمیکشم ولی قبلش خیلی سخته برام 

قبلش مهم نیست اصلا من پرسیدم گفت توو اقدامم بکشی مهم نیست بذاری وقتی فهمیدی بارداری نکشیم اوکیه اما خب توو اقدام نکشی بهتره من مشکلم اینه همسرم سیگاریه خودم هستم خوبه ها اما یکی که روشن میکنه دلم میخواد همین واقعا😐باید روو خودم کار کنم

زشت نباشه درباره یسری آدم که یه سبک زندگیو انتخاب کردن یجور حرف میزنیم انگار قاتلن یا دزد یا ضرری به ...

قضاوت نکن،چون توی شرایطش بودم حسمو گفتم،،،،هیچ سیگاری اعم از عمه ام مادربزرگم ،دوسنتانم ترک نکردن ،،خیلی موارد ناادر

واقعا یعنی هیچ کس نیست که سیگاری بوده باشه و باردار شده باشه؟ که از تجربه اش استفاده کنیم؟ یعنی من ا ...

مامان دوستم بود اون نمیتونست ترک کنه تووو بارداریم میکشید مشکلیم نداشت اما آدم با آدم فرق داره در کل نکشی بهتره دیگه سعی کن روزانه کم کنی، الان من یکی از دوستام بارداره توو اقدام همه کار میکرد بعدشم که فهمید بارداره تا قبلش که نمیدونست همه کار کرده بود دکتر بهش گفت اشکال نداره ازین به بعد مراعات کن بچشم الان مشکلی نداره فعلا 

2706