2733
2739
خب میخاستم از بی بی چک خیالم راحت شه.میخاستم اگه مثبته ازمایش بدم.چون بی بی چکا دودلم مبکردن.اولش من ...

خدا به حق بزرگی خودش خواسته دلت برات اجرا کنه و البته صلاحتم در همون قرار بده من که دیگه میمیرم تا موعدم

الان عکسش میفرستم.تاحالا تو چن گروه فرستادم.کسی نظر درست حسابی بهم نداد.کاش کسی بود ک تجربه من داشته بود بهتر راهنماییم میکرد.کسی بوده وقت موعدش دیر هاله افتاده باشه بیشتر از 5دقیقه و باردار باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدای بزرگ و مهربونم میشه این بار حاجتم بدی می‌دونی چقدر دل شکستم می‌دونی چقدر حسرت به دلم می‌دونی چقدر درد کشیدم می‌دونی چقدر حسرت و ناراحتی شوهرم موقع بغل کردن بچه بقیه دیدم و دم نزدم کنه بنده رو سیاه سراپا تقصیر ببخش و بهم رحم کن خدایا به همه چشم انتظارایی که بهت پناه آوردن هدیه بده خدایا تو مهربوتی این بار بذار واقعی باشه

2740
خدا به حق بزرگی خودش خواسته دلت برات اجرا کنه و البته صلاحتم در همون قرار بده من که دیگه میمیرم تا م ...

حق داری.من ک موعدم گذشته و نشدم.امروز فقط تو رحمم احساس سوزش کردم ولی خبری از پری نیس

2706