2752
2734
عنوان

باغ پرندگان تهران کسی رفته ?

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی میترسم.شنیدم سن بالای 32 روی جنین تاثیر میذاره وممکنه خدانکرده مشکلی پیش بیاد.
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
ممنون نیکا جون. راستش من با آی وی اف باردار شدم . چون شوهرم ضعیف بود . ولی خداروشکر بارداریم خیلی خوب بود و خیلی طبیعی طی شد هیچ مشکلی نداشتم
تو آمدی ز دورها و دورها .... ز سرزمین عطرها و نورها. ( خدایا گل قشنگمو به تو سپردم )
نه عزیزم چه ربطی داره الان سن ازدواج رفته بالا و به طبع اون سن بارداریم بالاس . همه بچه هام ماشالا سالمن. دخترم خیلی باهوشه و همه کاراشو تو سن خودش و به موقع شروع کرد. الان کلی کلمه می هم سناش از این کمتر حرف میزنن
تو آمدی ز دورها و دورها .... ز سرزمین عطرها و نورها. ( خدایا گل قشنگمو به تو سپردم )
33.فعلا نه .اگه شرایط جوربشه ایشالا مهراقدام میکنیم.اماخیلی از سنم میترسیدم که به مشکل بخورم
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
آره واقعا.منم دلگرم شدم.البته من خیلی ظریفم.همه فکرمیکنن 25 26 سالمه.اما خب بارداری که این چیزا رو نمیفهمه.سن سنه دیگه
2706