2733
2739
عنوان

الان شوهرم بهم ی حرفی زد از شدت ناراحتی گریم بند نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت نگیر بابا مرد است دیگر دلداریشم مثل خودشونه به خدا

مثلا میخواست بگه خودتو ناراحت نکن بسپار دست خدا خدا هر چی بخوادهمون میشه 

دیگه زیادی گفته

به خدا شوهر منم دلداریش همینطوریه

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     
2731

عزیزم   فک کنم خاسته ارومت کنه   مثلا اگه خدای نکرده چیزی بشه  براش خودت مهم تری   چون مردا  هیچ حسی به بچه تو شکم ندارن    تا نیومده   تو مادری  بهش حس داری که ناراحت شدی عزیزم    ناراحت نباش بسپار به خدا ان شالله که  هیچی نباشه توکلت به خدا

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

خواسته دلداری بده ،مدل خودش ،نیت بدی نداشته

ولی رفتار شما که بهش میگی مردک احمق و بیشعور ،قابل تامله

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2740

هورمونات بهم ریخته.

شوهرت راست میگه ایمانتو قوی کن.

یعنی تو میگی خدا تا چیزی رو نخواد اون چیز امکان داره اصلا به وقوع بپیونده

الان شوهرت چیکار میتونه بکنه.حتی تو خودتم کاری نمیتونی بکنی فقط با این اوضاع روحیت داری خودتو بچتو عذاب میدی.

خدا خواسته حامله شدی براتم نگه میداره ایشالله.

فکرای بیخود نکن.

تا خدا نخواد اتفاقی نمیوفته .تا اون بخواد زمین و زمانم بهم بریزی چیری ممکن نمیشه چون اون میخواد 

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒

فقط یسریاتون که توهین به شوهر استارتر میکنید عاقلید

جمله شوهرش هیچ ایرادی نداشته فقط مثال زده منظورم کار وحکمت خدابوده ذهنتون خرابه بد برداشت میکنید

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
عزیزم ناراحت نشو  شعورش در همون حده به چشم یه نادان بهش نگاه کن  بارداریت هم بامن یکیه&n ...

۱مرداد

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت

منم تو بارداری اولم،، دکتر نفهمیده بود تیروئید کم کار دارم، آخر بارداری فهمیدیم،گریه میکردم که چیکار کنم اگه عقب مونده شه بچم،، شوهرمم گفت بذار به دنیا بیاد اگه عقب مونده بود،،، مبذاریمش پیش بچه هایی که اینجوری هستن  البته باعث شد دیگه گریه کنم،، منظورش این بود واسه اتفاقی که نیوفتاده گریه و زاری نکن زودتر،، کلا ازش آرامش رو یاد گرفتم