2737
2739
عنوان

حرفم بد بود، حس خوبی ندارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 24 پست
نه فقط شکسته نفسی کردی😂😂😂 اون چی جواب داد؟

هیچی بعدش داشتم میگفتم ببخشید اون روز دخترت داشت گریه میکرد من برا همین یادم رفت تعارف کنم بیاین داخل،  گفتم یوقت برداشت بد کنه از رو خسیسی و تنبلی این حرفو زدم، خودش دنبال حرف نیست من حساسم یکم، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه وقتی خدایی نکرده فکر نکنه بهش تیکه انداختی مثلا من مثل شما ساده بلد نیستم درست کنم؟؟؟

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2728
یه وقتی خدایی نکرده فکر نکنه بهش تیکه انداختی مثلا من مثل شما ساده بلد نیستم درست کنم؟؟؟

نه فکر نکنم، چون اون هم کم نمیذاره هیچ وقت با اینکه همیشه بهش میگیم خودت رو با بچه اذیت نکن

نه فکر نکنم، چون اون هم کم نمیذاره هیچ وقت با اینکه همیشه بهش میگیم خودت رو با بچه اذیت نکن

خب پس خداروشکر 

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2740

عزیزم اصلا حرف بدی نزدی که بشه ازش برداشت بدی کرد الکی فکرتو درگیر نکن

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
خیلی جالبه که نگران بقیه هستین ولی نگران اینکه چقدر درمورد خودتون بد گفتین نیستین

خودم رو کم نشون دادم؟؟؟ اخه میدونن من خیلی زرنگ نیستم دو سه مدل غذا تنهایی درس کنم، البته خب حق با شماس جلو خانواده همسرم این مدلی نمیگم