2733
2734
عنوان

خانم های که نوزاد کم وزن دارن بیاید یه تجربه بگم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 36 پست
متاسفانه طبیعی😔

گلم مگه چقد فاصلشونه

منم دخترکم الان ۲۰ ماهشه پس فردام سز دارم 

داغووووووونم

چن ماهه از استرس دخترم خواب ندارم

خدایا کمکم کن 

چقدر سخته 

پس فردا شب پیش دخترم نیستم

دخترم خیلی وابستس . خودمم بدتر

توروخدا برام دعا کنید همه چیز ب خوبی بگذره..

راستی فرنی با نشاسته خیلی تو وزنگیری بچه اثر داره چون سبک و زود هضمه   من سه تا بادوم رو اسیاب میکنم میذارم با یه حبه نبات   جوش بزنه  و بعد نشاسته رو که قبلا تو اب سرد حل کردم میریزم و هم میزنم  نبات رو بخاطر اینکه نشاسته طبعش سرده میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه امروز که بردمش دکتر  

دکترش خیلی تعجب کرد گفت عالیه عالیع  این وزن برای یه بچه رفلاکسی الرژیک عالیه 

اصلا باورش نمیشد 

هرچند سخته  بزرگ کردن همچی بچه های ولی کافیه یه چیزی بحوای تا راهشو پیدا کنی 

انشالله همه بچه ها سالم و سلامت باشن

گلم مگه چقد فاصلشونه منم دخترکم الان ۲۰ ماهشه پس فردام سز دارم  داغووووووونم چن ماهه از استر ...

نترس عزیزم هیچی نمیشه دور ازجون مگه میخوای برای همیشه ازش جدا شی 

اینم یه تجربه میشه براش

2731
گلم مگه چقد فاصلشونه منم دخترکم الان ۲۰ ماهشه پس فردام سز دارم  داغووووووونم چن ماهه از استر ...

عزیزم چقدر شبیه همیم،چقدر حسامون یکیه،منم پسرم خیلی بم وابسته ست خودم بیشتر،منم نگران شبی ام که باید بذارمش برم بیمارستان،منم نگرانم بچم ضربه نخوره از لحاظ عاطفی😞😖

فاصله شون میشه یکسال و ۸ ماه.

با شما دغدغه زایمان طبیعی نداری الحمدالله،من از فکر دوباره طبیعی زاییدن دارم دق میکنم😖

امیدوارم فقط خدا کمکمون کنه.

من دست تنهام هستم کمکی اصن ندارم😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
واااااي منم همين روشه كه خدا نكنه باردار شم.بيشتر ميگي لطفا!؟؟؟پاره شد يعني همون وقت يا دليل دي ...

باور کن هنوز خودمونم نمیدونیم چیشده  شاید سوراخ بوده ما متوجه نشدیم شایدم دیر استفاده کرده باشه کاندوم رو

2740
نه گلم با سرنگ یا قاشق میدم هر بک ساعت 50سی سی

سلام عزیزم ممنون از راهنماییت 

اون وقت دخترت بالا نمیاره ؟  دختر من ک رفلاکسی هست و اگه ب جز شیر خودم یکم بهش شیر خشک بدم اینقدر بدش میاد و جیغ میزنه بعد همونو برمیگردونه 

سلام عزیزم ممنون از راهنماییت  اون وقت دخترت بالا نمیاره ؟  دختر من ک رفلاکسی هست و اگه ب ...

نه کم کم میدم 

بعد اگه دخترت بزرگه بهش سرلاک بده چون تو معده خمیر میشه  دیگه بالا نمیاره

2706