2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اینجا گفتن گوزن شوهر اهو است منم با قاطعیت گفتم هنوز که هنوزه مسخرم میکنه 

خوراکی هم قایم میکنم چون همشو با بچه ها میخوره تا من بیام بشینم تموم شده منم هر چی میخره مث شکلات و این جور چیزها اول برا خودم یواشکی قایم میکنم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

عقدبودیم،پیش هم دراز کشیده بودیم و رویایی همونگاه میکردیم،یهوشوهرم بغلم کردگف تو چقد خوشگلییی دختر فشارم داد منم ذاااارت،آبروم رف،خودم خندم قطع نمیشد   

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2731

دوست پسرم زبانش فوله ایتلسشو ۷ شده 

بعد من همش جلوش سوتی های انگلیسی میدم 

پرایوت رو گفتم پری وایت 

این گاف ترین و خفن ترین و نابود کننده ترین سوتیم بود 

باز قبلیارو میگفتم اشتب شنیدی

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2740
بهش پيشنهاد  س ك س دادم تو دوستي اينم مذهبي و مقيد گفت خجالت بكش و من كشيدم 😍😍😍

جالب عقدم كرده بوديم قبول نميكرد 

ما هم قرار بود سه سال عقد باشيم

اخر به زور خفتش كرد مثل زليخا 😂😂😂😂😂

عقد بودیم گفت امشب تو شام درست کن، قرار شد سالاد ماکارونی درست کنم،

منم رفتم ماکارونی که ابکش کردم گذاشتم دم بیاد😳😳😳 که همون موقع اومد تو آشپزخونه...گفت چکااااار کردی این سالاد😁😁😁😁 دوست داشتم اب شم برم تو زمین ...

الان هروقت حرف سالاد میشه میگه یادت ...

اسم خدا رو لازم نبود با این جمله زشت بیاری

چی میگین شماها فاز چی میگرتتون ب همه گیر میدین نماینده تام الاختیار خدایین؟

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...

هیچی داشتیم صبحانه میخوردیم بعد داشت طرز لقمه گرفتن یادم میداد گفتم لقمه ب این بزرگی ک خفه میشی گف ن نمیشم بعد ک خورد از مدل قیافش خودم چایی تو گلوم پرید داشتم خفه میشدم اونم تا یه هفته عین دیوونه ها میزد زیر خنده میگف یادش افتادم

2706