2737
2734
عنوان

خانوما کیا به گونشون ژل تزریق کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10008 بازدید | 24 پست
ژویدرم دوامش یکساله ولی میگن بستگی به بدن خودتم داره ببین باید ژل رو تمدید کنی هرچی ژل رو ژل بیاد ...

زیر چشاش زده بود چشمش ریز شده بود؟ شاید بخاطر حجمش بود نکنه بخوام دور چشمم رو تزریق کنم چشام ریز شه 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
میدونی چه دکتری خوبه؟ راستی من این ژلارو میتونم بخرم نگه دارم نا سال بعدم...که گرون نیفته برام سال ب ...

من دکتر منصور جعفریه رو میشناسم

تعریف دکتر یحیوی رو هم خیلی شنیدم

اینا تو اینستا پیج دارن

کاراشونو ببین

قیمت ژل رو هم بهت میدن

ژویدرم بهترین ژل هست

انواع ارزونترم هست

نمیدونم که تا چه مدت تاریخ انقضا داره

و یا اینکه شرکتا به شخص میدن یا نه

حواست باشه به تاریخش و اینکه تقلبی نباشه

اگر رفتی برای تزریق

بگو جلوی خودت باز کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژویدرم دوامش یکساله ولی میگن بستگی به بدن خودتم داره ببین باید ژل رو تمدید کنی هرچی ژل رو ژل بیاد ...

دکتر خوب میشناسی راستی ازینا دستمزد چقده

زیر چشاش زده بود چشمش ریز شده بود؟ شاید بخاطر حجمش بود نکنه بخوام دور چشمم رو تزریق کنم چشام ریز شه& ...

اون چربی زده بود

خیلی زده بود که جذب میشه ی مقدار بمونه

اره، بد شده بود

2731
من دکتر منصور جعفریه رو میشناسم تعریف دکتر یحیوی رو هم خیلی شنیدم اینا تو اینستا پیج دارن کاراشون ...

من بدنم چاق میشه صورتم توپول میشه کمر باریکم اما توپول میشم یکم شکم پهلو در میارم نمیدونم با دراز نشست خودمو چاق کنم شکم پهلوم چاق نمیشه به نطرت؟ پاهم فقط توپول میشه چون بالا تنم ریزه

اگر جای خوب انجام بشه انقدر طبیعی میشه که کسی متوجه نمیشه  حتا مامانت نمیفهمه😂

ممنونم خیلی کمکم کردی .شاید بدنمو پر کنم که صورتم توپول شه فقط زیر چشمم رو زل بزنم چون پول اولشو دارم ولی بعد بارداریم بچه بیاد نمیتونم کار کنم پول در بیارم که هزینه بعدی تمدید ژلو بدم 

2738