2737
2739
عنوان

همکار شوهرم رفته خاستگاری دختری که متولد ۸۱ هست

| مشاهده متن کامل بحث + 56564 بازدید | 829 پست
یه دختر هفده ساله هر چقدر هم عاقل باشه باز به کمال شخصیتیش نرسیده. همون دختر وقتی بیست و چند ساله شد ...

ولی دختر 17 ساله اگر جدا هم بشه فرصت ازدواج دوباره داره ولی دختر سی ساله فرصتی نداره دیگه

مجلس داره تصویب میکنه به دختران زیر بیست سال که ازدواج میکنن جایزه بده پس دیگه فاتحه دختر سی سال خون ...

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقدیم بود الان زمونه فرق کرده 

والا من هیجده نانزد کردم،،،،، هیجی ندیده بودم نه باد بودم،،،، الان دخترها چنان عشوه گری رو بلدن،،،، من با شدهرم بحث میکنم خدا گواه دخترم نصیحتم میکته ماما ن فلان حرفت خیلی زشت بود یا به پدرش،،،، الان خیلی دخترها بلد شدن،،،،، نمیگم شدهر کنن ولی بلد تر ما شدن،،، اینهایی هم ک دختر هاشون زود شوهر میدن اکثرا شهرستان و اطراف شونن،،، خیلی تو مود مهارت های زندگی نیستن،، فقط مسائل خونه و جن سی رو در نظر میگیرن 

کاش منم 17 سالگی ازدواج میکردم. الان برای خودم همه چی جمع کرده بودم. نه اینکه تو 34 سالگی تازه ماشی ...

منم همین طور کاش پانزده سالگی ازدواج میکردم من خاک بر سر کلی خواستگار داشتم ولی بیشتر خانواده موثر بود چون دختر 15 سال که خودش نظر نمیده

2731
اخه اكثرا توي اين سنا هيجاناتشون زياد بوده ولي دليل بر اينكه امادگي ازدواج داشته باشيم نيس ...

من نمیگم کار درستیه

میگم خود دخترا میخان

چون خیلی اطلاعاتشون زیاده

تمایلات جنسی دارن

خانواده ها هم گاهی نگرانن که نکنه اینا دوست پسر بگیرن و مشکلی پیش بیاد

بهر حال وقتی کسی از لحاظ جنسی آمادگی داره، باید از جنبه های دیگه هم بهش آموزش داد و خانواده کمکش کنه

وقتی میخاد شوهر کنه

که کمتر گرفتار مشکلات بشن

2740
من خانمی دیدم 33 سالش بود نوه داشت    

او دیه خیلی اوضاعش بی ریخت بی،،،،،،،،،، یعنی احتملا چهارده شوهر کرد پانزده،، بچه آورد دخترش پانزده شوهر داد نوه آورد،،، ووووع،،،، مامان جاری منم متولد 54

سن مهم نیست عقل کامل مهمه بعضیا ۳۰ سالشونه ولی هنوز نمیتونم درست حرف بزنن . من دخترای ۱۵ ۱۶ ساله دید ...

والا تکامل مغز و رفتار به مرور و افزایش سن هست، این حرف شما یجور توجیه این افراد هست برای کارشون

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
او دیه خیلی اوضاعش بی ریخت بی،،،،،،،،،، یعنی احتملا چهارده شوهر کرد پانزده،، بچه آورد دخترش پانزده ش ...

من شاخ دراوردم

بعد خواهر همون خانم 30 سالش بود سه تا پسر داشت اولیش 13 سالش بود از شهرهای دور افتاده اطراف مرز بودن که اومده بودن برای کار تهران.

همون خانم 30 ساله ناراضی از اینکه هیچی از زندگی ندونستم و نمی دونستم بچه چیه فقط بهم میگفتن بزا

میگفت عقل الانمو داشتم سه تا بچه نمی اوردم و سومی هم میخواستم سقط کنم یه تومن پول نداشتم سقط کنم

من خیلی تعجب کردم اونی که یه تومن نداره چطور به این فکر نکرد که اومد به دنیا از پس هزینه های چطور میخواد بربیاد؟!!!!!

و میگفت از شوهرم بیزارم فقط به خاطر شرایط و فرهنگ خانوادگیم موندم و بچه هام

از پس تربیت بچه 13 سالشم برنمی اومد میگفت شر شده

اینم نمونه بارز ازدواج در سن پایین و موندن با همان تحصیلات کم

2706