2737
2734
عنوان

حرف مردم بعد طلاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم دوران سختیه ولی خودت باید به خودت کمک کنی

پشت سرم حرف بود بهم می گفتن سربار و ..

تازه کسانی که دوست هم بودیم و ازدواج کرده بودن باهام بد شده بودن!

ولی تصمیم گرفتم از این آدما و کارهاشون دور باشم اون موقع برای کنکور میخوندم صبح تا شب کتابخونه بودم تا نبینمشون و تمرکز فقط درس بود با قبولی دانشگاه کلا از شرشان راحت شدم

توام ببین چکار میتونی بکنی

هرکارم بکنی حرف در میارن ولی برات مهم نباشه

خواهر داری؟  من خواهرم جدا شده خودش هیچی نمیگه به خاطر اینکه نگن دختره خودش بی اعصابه و اینا و ...

چه خواهر خوبی.

خوش به حالش.

اونوقت خواهر من فقط زخم زبون بهم میزنه. و شوهر شوهر میکنه. آقا فرهاد آقا فرهاد میکنه من باهاش خوشبختم برام کم نمیگذاره حمایتم میکنه  اینها را جلوم میگه.

2728
وای عزیزم دوران سختیه ولی خودت باید به خودت کمک کنی پشت سرم حرف بود بهم می گفتن سربار و .. تازه کس ...

من محل کارم اینجاست بخوام نخوام با خیلی از این نخاله ها در ارتباطم. کارمم دولتیه نمیخوام از دست بدم

2738
چه خواهر خوبی. خوش به حالش. اونوقت خواهر من فقط زخم زبون بهم میزنه. و شوهر شوهر میکنه. آقا فرهاد آ ...

شاید نمیفهمه و نمیدونه فکر میکنه تو خوشحال میشی یه بار بهش بگو الان منظورت به منه؟ 

مبارکت باشه ایشاالله همیشه به خوشی خدای ما هم ما رو میبینه  اون وقت میفهمی از قصد هست یا نه

این جوری از درون نابود میشه  چند سال دیگه میشه یه آدم عقده ای بی اعصاب  

خب راه های زیادی هست برای تخلیه‌ 

مثلا نوشتن. مشت کوبیدن به بالشت. توپ پرتاب کردن. ورزش. دویدن. پیاده روی. از خونه بیرون زدن. با مشاور صحبت کردن. یا با یه دوست مطمئن یا اگر خانواده خوبی دارن مثل مادر دردودل کردن. 

بهتره جواب این آدمها را نده. 

شاید نمیفهمه و نمیدونه فکر میکنه تو خوشحال میشی یه بار بهش بگو الان منظورت به منه؟  مبارکت باش ...

نه میگه تا منو عصبانی کنه. تازه با زنداداشم هم اذیتم میکردن. جلو دامادمون بارها تحقیرم کردن. نه از عمد این کارها رو میکنه.