2737
2739
عنوان

تایپک دیشب منو بیشعوری بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 91 پست

من دیشب از یه چیز دیگه هم خیلی تعجب کردم 

یکی از خانوم ها عکس خودشون رو فرستاده بودن 

مثل اینکه سگ داشتن 

اینجا یه دعوایی درست شده بود که چرا سگ نگه میدارین سگ نجسه  سگ فلانه 

واقعا تعجب کردم چرا دعوا شده 

خب هر کی دوست داره نگه میداره هر کی هم دوست نداره نگه نمیداره 

نمیدونم چرا آدم ها دوست دارن عقایدشون رو به هم تحمیل کنن 

حتی کار به توهین و دعوا هم کشید ... 

بعد یکی تاپیک زده بود به نظرتون ما تو کشورمون راجع به چه چیزای کمتر بحث میکنیم  عاشقانه؟ ادبی؟ فلسفی؟ 

بعد من یاد اون بحث سگ افتادم 

داشتم با خودم فکر میکردم که مگه میتونیم راجع به چیزی هم با هم حرف بزنیم ؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی داداشم ب دنیا اومد...بابای منم اینکارارو برا مامانم میکرد منم یواشکی نگا میکردم ک چیکار میکنن ده سال پیش بود..از رو کنجکاوی 😂😂😂😂اما یادمه خونمون پر ادم بود ولی بابام تو اتاق اینکارارو برای ننم انجام میداد ن جلو کسی 

2740
زایمان طبیعی بوده چه طوری جلوی دیگران وقتی شوهرش هم بوده همچین کاری کردن!!!! والا ما هم با شوهرمون ...

این دیگه راحتی نیست بی حیا بودن زایمانشم طبیعی بوده بعد از دوهفته واقعا بعضی هارو نمیشه درک کرد 

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
آره دیه پ خوبه 😐😁

خوب نوار خوب نبود خداییش ولی نوازش و ماساژ خوبه اشکالی نداره    

بابا دوسته رفته یروز مونده شاید میخواستن اینطوری بهش بگن بسه پاشو برو  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

به نظرم حرکتشون زشته بوده حالا اگه خواهر خانمش نشسته بود این کار رو انجام میدادن یا نه باید با احترام باهاش برخورد میشد. هرچیزی جایگاه خودش رو داره. حالا که میخواست اینکار رو انجام بده تا از خواهرشوهرش کمک میگرفت یا اینکه میگفت آجی شرمنده میخوام بخیه ام رو عوض کنم برای اینکه حالت بد نشه میشه بری تو پزیرایی? 

خوب گناه داره زنش دیگه آدم زایمان کرده باید کمک بهش کرد

نه دیگه در حد نوار عوض کردن😂😂😂من دوتا سزارین سخت داشتم خودم اما تنها کمکی که گذاشتم بهم بکنن زیر بغلم رو بگیرن یکم تا خودم برا کنترل زور بشم

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
البته دوستت هم نمی موند خب تو اون شرایط! دیدن زن تازه زایمان کرده که زیاد نمیمونن

عزیزم تو شهر ما رسمه تا ۴۰ روز باید پیشش بمونن هر روز یه نفر میمونه برای کمک از اشناها