2733
2734
عنوان

دیوونه شدم اینقد باشوهرم سر این موضوع حرف زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 23 پست

شاید چهره الانتو خیلی دوست داره و دلش نمیخواد عوض بشی. یک درصد احتمال بده نتیجه عمل خوب نشه اونوقت هم خودت پشیمون میشی هم سرزنش شوهرت رو باید تحمل کنی که چقدر گفتم نکن. اگه خیلی بزرگ یا دراز یا شکسته ناجور نیست بیخیال شو. عمل ریسکش بالاست و همه لزوما بهتر نمیشن. تازه زیبایی یه بحثه، اینکه بعد عمل مشکل بد نفس کشیدن و آبریزش بینی و مشکلات تنفسی و خروپف و ... پیدا نکنی هم یه بحث مهم دیگست

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگیش که با یه عملِ دماغ ازهم نمیپاشع  بعدم شوهر این خانوم رضایتو داده فقط میگه امسال نه سال ...

بله بخدا دیوونه شدم اینقد باش حرف زدم

ولی چون براعمل باید برم مرکز استان نمیشه بدون اطلاعش برم

البته خودش تو دعوا میگه برو بخدا جون دخترمون برو ولی من بات نمیام خودت میدونی

دوس ندارم بدون اون برم میخوام اونم باشه کنارم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2728
شاید چهره الانتو خیلی دوست داره و دلش نمیخواد عوض بشی. یک درصد احتمال بده نتیجه عمل خوب نشه اونوقت ه ...

نه مطمعنم خیلی خوب میشه نتیجه عملم حسم هیچوقت بهم دروغ نگفته

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
من از بیهوشی میترسم 😊

بی هوشی ترس نداره

باور کن اینقد به این موضوع فکر کردم دیشب خواب دیرم عمل کردم

نه مطمعنم خیلی خوب میشه نتیجه عملم حسم هیچوقت بهم دروغ نگفته

پس واسه اینکه رضایت قلبی و حضورش رو داشته باشی، باز به محبت هات ادامه بده و با شیرین زبونی و دلبری کم کم نرم ترش کن. تا الانم خوب پیش رفتی. دیگه دعوا و لجبازی نکن اصلا. فقط با دوستی و خوش زبونی نظرشو مثبت و همراه خودت کن

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2738