2737
2734
عنوان

یبوست کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 34 پست
بهش کره بده بخوره عزیزم خیلی خوبه

ظهر برای نهار سوپ با روغن زیتون درست کردم خورد

منتظرم بیدار بشه اگر جواب نداد. حتما کره بهش میدم 

ممنون

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من دو روز یه بار شکمش کار میکنه

همیشه؟

اذیت نمیشه؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728
ماشاء الله بچت بزرگ فک نکنم بتونی با گوش پاک کن تحریکش کنیم چند روز روغن مصرفی بچت فقط روغن زیتون ب ...

اصلا بعید می‌دونم اجازه بده

دیشب بزور براش شیاف گذاشتم 

پسر من دو روز یه بار شکمش کار میکنه

حتما به فکر رفع مشکلش باش

در هفته حتما حتما دو سه بار براش غذای آبکی درست کن

مثل سوپ و آش

آش حتی تو تابستون هم بهش بده؛نگی چون تابستونه آش نمیخورن

تو غذاهاش حتما حتما از سبوس گندم و جو استفاده کن

باعث میشه فشار اسمزی روده هاش بالا بره و آب جذب روده اش بشه و عمل دفع صورت بگیره

تحرک و پیاده روی هم داشته باشه

میوه و روغن زیتون هم حذف نکن

شیر و موز و سیب و بستنی کمتر بخوره

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2740
اولش یه کم اذیت میشه 

اگر همیشه اینطوریه 

کارهایی که گفتم انجام بده

ان شاء ا... که درست میشه

اگر رعایت نکنی خدای نکرده روده هاش تنبل میشن و بزرگ

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
برای یبوست بچت چیکار کردی ؟؟بچه منم‌یبوست داره خسته شدم.

سلام عزیزم 

بچتون چند وقتشه؟ من تاپیک رو دو سال نیم قبل زدم😊اما اگر کمکی ازم بر بیاد در خدمتم.

نمی‌دونم بچتون چند سالشه اما روزی دوبار آب ولرم رو به گرم با خاکشیر بهش بده. اگر بالای سه سال داره قبل خواب بهش یه قاشق روغن زیتون بده. یه تشت آب گرررم بزار تو حمام بشینه توش خیییلی تاثیر داره. مقعدش رو هم براش قبل دفع چرب کن 

خیلی سخته وقتی بچه یبوست داره درکت میکنم

سلام عزیزم  بچتون چند وقتشه؟ من تاپیک رو دو سال نیم قبل زدم😊اما اگر کمکی ازم بر بیاد در خدمتم ...

دو سال نیم داره.

همه اینکارایی که گفتی منم انجام میدم.انجام میدم دفع داره خیلی بده خیلی

2706