2777
2789
عزیزم😍🤩29سالمه.یه بچه 5ساله دارم. شما چی؟ 

من 21سالمه.  ن بچه ندارم یساله عروسی کردم

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبختی عزیزم. مال همین کرجی؟ 

فدات همچنین.. ن اصلیتم سنندجی ولی همدان زندگی میکردیم شوهرکردم اینجا 

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
فدات همچنین.. ن اصلیتم سنندجی ولی همدان زندگی میکردیم شوهرکردم اینجا 

من تهران دنیا اومدم ساکن کرج هستم. پدرم سبزوار دنیا اومده مادرم گنبد دنیا اومده بعد ازدواج اومدن تهران الان یه 15سال کرج هستیم

زمین به طرز وحشتناکی گرد است🌍
من تهران دنیا اومدم ساکن کرج هستم. پدرم سبزوار دنیا اومده مادرم گنبد دنیا اومده بعد ازدواج اومدن تهر ...

خب خداروشکر ک توشهرغربب نیستی مثل من

بیا شهرک ارم بگرد جای بدی نیست یعنی الان ارزونه ولی جای پیشرفت شدید داره. شهرک ناز تو مجتمع هاش هم براحتی میتونی اونجا هم جای خوبیه داره گرون میشه 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
آخی عزیزم پدر ومادرت همدان.؟ 

بعله فقط دوتاازجاریام اینجام