2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خورشته عزيزم؟

نه دیگه پلو مخلوطه

من گوشت چرخ کرده رو با ادویه و رب تفت میدم و یه ذره آب میریزم بعد داخلش حلقه های قارچ و نخودفرنگی میریزم، آبش که کشیده شد لابه لای برنج سفید آبکش شده مخلوط میکنم میذارم دم بکشه

بعضیا گوشتشو مثل کوفته ریزه درست میکنن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
شوهرم سرما خورده باید یه چی آب پز درس کنم 😕

سوپ 

عدسی

خوراک لوبیا

تاس کباب

کوفته ریزه(گوشت قلقلی با سیب زمینی همشون آبپزگوجه یا ربم میزنی دوست داشتی مرزه هم بزن)

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
شوهرم سرما خورده باید یه چی آب پز درس کنم 😕

اوووووو نهههه 

خب مرغ بپز تو زود پز نیم ساعته حاضره سوپشم برا گلوهاش خوبه 

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡
2738
دیشب سوپ دادمش امروزم  سوپ درست کنم بد میشه😂😂

دمی گوجه درست کن اگه سرماخورده

با بقیه ی سوپ دیشب اگه چیزی مونده😆

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
دمی گوجه درست کن اگه سرماخورده با بقیه ی سوپ دیشب اگه چیزی مونده😆

یه کوجولو سوپ هم باشه کافیه بقیش رو روش اب بگیره با ادویه و چیزای دیگه ماسمالیش کنه🤣🤣🤣

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡
2706