2737
2739
عنوان

نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 74 پست
ان شاءالله  دعا کن برام خواهر جان

منم چهار روز به زمان پریم بی بی چک یه خط خیلی کم رنگ که به زور دیده میشد افتاد آزمایش دادم بتام ۸ بود گفتن بعد پری بیا که دوباره آزمایش دادم بودم . ۹۰% شما هم باداری به امید خدا 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام اجی منفی بود 

عزييييييييزم شايد زود آز دادى.

نااميد نشو اين ماه هم نشد ايشالا ماه ديگه😍😍😍😍😍😍😍

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
منفی بود 

واااای چقد بد حالتو میفهمم منم ۴ ماه اقدام بودم که ۳ روزه پری شدم انقد حالم بده که چند روزه اصلا حالو حوصله هیچیو ندارم داغون شدم این دفعه فک نمیکردم این ماه هم نشم

2740
من امروز رفتم وقت دکتر گرفتم برا یکشنبه

چن ماه اقدامى؟؟؟؟

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
بچه دارین شما؟ یا مث ما اقدامی هستین؟

منم اقدامم عزيزم.اين ماه ماه ششم اقدامم بود ك سه روزه پرى شدم

دکتر نرفتی تا الان؟

قبل از اقدامم رفتم مشكلى نداشتم تا الان ديگه نرفتم.ولى اين ماه ميخوام برم

البته من ي باردارى ناخواسته داشتم كه شش هفته سقط شد.دكترم گف بخاطر اين سقط ممكنه چن ماهى طول بكشه اقدامم

2706