2737
2739
عنوان

سیاهدونه خیلی بدمزه ست 😭😭چجور بخورمش؟؟؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 32 پست

عزیزم با هاون اگه داری بکوبش. تا خورد بشه . بریز تو روغن در حد ۲ ثانیه داغ بشه . دوتا تخم مرغ بشکن توش همش بزن عالیه . گرم گرمه. نمک بزن بذار بپزه همزمان همشم بزن. وقتی پختم با نون بخورش.خیلی خوشمزست.

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سخت نگیر بابا.البته من روزی ۲۱ دونه صبح ۲۱دونه هم شب با یه قاشق عسل میخورم.به فواید زیادی که داره فک ...

دونه دونه میشماری؟ 😱 ای ول حوصله ماشاالله 

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
اره تلخه

من روی پنیر میریزم که سردیشو بگیره خیلیییی دوست دارم پنیرو خوشمزه میکنه ولی با عسل خوردم دوست نداشتم. ولی دوستان راست میگن آسیابش کن، یا عرقشو اگه همون خواصو داره بخور

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

تعجب کردم گفتی بدمزه اس.

شاید اونی که خریدی خرابه

اخه من با خرما خوردم مزه تلخیش اونقد نبود که نشه خورد یه ذره خیلی کم ته مزه تلخی میداد

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706