2733
2734

سلام

کاربر سابق menهستم،تاپیک قدیمم هست که لینکش رو پایین گذاشتم:

کارشناس الکترونیک و تعمیرکار سخت افزار هستم و البته عاشق تعمیرات تو شاخه تلفن همراه!

برای استفاده از قطعات، و یا تعویض اونها، نیاز به برد های مشابه هست که قطعات از روی اونها برداشته و جایگزین بشه.

هر  گوشی دارید که بدردتون نمیخوره ، خاموش، شکسته، و... مدلشو بفرمایید و یا عکس گوشی و وضعیت گوشی رو برام بفرستید تا ازتون خریداری بشه یا با محصولاتی که توی کانال تلگراامم به آدرس O2SHOMAL@ و برای فروش هست، معاوضه و ارسال بشه.

سامسونگ

نوکیا

موتورولا

هوآوی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/223281/خــرید-گوشی-های-موبایل-معیوب-و-از-کار-افتاده-و-قدیمی-

لطفا عکس گوشی رو برام به شماره زیر تلگراام بفرمایید و مدل گوشی ذکر بشه.

سپاس

0933

320

121۲

یا آی دی تلگراام

Irooni_men

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

من ی سامسونگ دارم پسرم زده زمین صفحش سیاه شده 😭😭

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی سامسونگ دارم پسرم زده زمین صفحش سیاه شده 😭😭

سلام

خدا حفظش کنه گل پسرتون رو.

مدلش رو بفرمایید اگر قصد فروش دارید

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2728
همشو خونه تکونی ریختم دور

سلام

ای بابا...

اشکالی نداره

ان شالله غصه های زندگیتونم دور ریخته بشه...

نمیدونم مدلشو اینه چون اصلا تو خط گوشی نیستم مدلش یادم نمیاد

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738
سلام ببخشید باطری گوشی سونی اکسپریا ال پیدا میشه الان تو بازار که خوب هم کارکنه؟ممنون 

سلام

اکسپریا neo l منظورتونه بزرگوار؟

سامسونگ j2 ال سی دیش شکسته و سوخته بردشم اسیب دیده میخرن؟ چند؟

سلام 

خوبید؟

بزرگوار یا ال سی دی بکارم میاد ، یا برد، بالاخره یکی باید سالم باشه

اونطوری خیلی ارزش نداره که آبجیه گلم

نمیدونم مدلشو اینه چون اصلا تو خط گوشی نیستم مدلش یادم نمیاد

ممنونم

فکر کنم s3 باشه درسته؟

الان تصویر نداره، روشن میکنید هیچ صدا یا لرزشی داره اولش؟

اهان پس هیچی دیگه چیز دیگه ای نداره ؟مثلا باطریش خوبه همش ۴ ماه استفاده کردیم

چشم
میخواین برام عکساشو تلگراام بفرستید ی قیمتی بردارم 

0933

320

1212

2706