2733
2739
عنوان

همیشه برام سواله.....

355 بازدید | 32 پست

همیشه برام سواله که آیا مردها هم مثل ما خانوما دوست دارن تاپیک بزنن و با هم تبادل نظر کنن؟

مثلا در رابطه با شغلشون؟ درآمدشون؟

بچشون؟

شما چی فکر میکنین؟

اصلا با هم سر کار از این حرفا میزنن

از همسرم پرسیدم میگه خیلی وقتها با هم تبادل نظر میکنیم.

حتی از خانوما بیشتر

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم.

اگه ممکنه همه جواب بدید حتی در حد چند کلمه

سپاس از لطفتون دوستان خوب و همیشگی من

شوهر من خوشش نمیاد من میام اینجا. میگه خوبه که درباره مشکلات ناباروری اطلاعات کسب میکنی و دوستانی که مشکل یکسان دارند پیدا میکنی ولی تو تاپیکای خاله زنکی نرو نخون وقتت رو تلف نکن. 

یه مشت زنای بیکار حرفای چرت و پرت درباره موضوعاتی مثل مادرشوهر خواهر شوهر داستانهای دروغ درست میکنند .ارزش وقت گذاشتن نداره.

بجاش کتاب بخون.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبادل نظر هم بکنن مثل ما وارد جزییات نمیشن وگرنه باید بهشون گفت خاله زنک

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731

من مرد هستم از پیج خانمم پیام میذا رم شده بزتید سایت مردان فقط فروشگاه های لباس مردانه است فقط میخام بگم فرق مردا با زنها اینه که خانمها خیلی مسایل شخصی و خانوادگیشونو باز میکنن و مردها کمتر

فکر نمیکنم مردهای این سایت مثال خوبی از جامعه باشن

در کل مردها کمتر حرف میزنن و به نصیحت توجه نمیکنن

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

اره خب همه‌جور آدمی پیدا میشه...من اصلا نمیتونم یه نظریه رو به همه نسبت بدم، حدودی میشه تأیید یا تکذیب کرد، ولی کلی نمیشه.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740
شوهر من خوشش نمیاد من میام اینجا. میگه خوبه که درباره مشکلات ناباروری اطلاعات کسب میکنی و دوستانی که ...

دقیقا عین حرف همسر شمارو همسر من میزنه میگه تو تاپیکای بیخود نرو ذهنتو درگیر میکنه بجاش یه کتاب زبان بردار به دایره لغاتت اضافه کن

امیری حسین و نعم الامیر
فکر نمیکنم مردهای این سایت مثال خوبی از جامعه باشن در کل مردها کمتر حرف میزنن و به نصیحت توجه میکنن

منظورتونو نفهنیدم که مردهای سایتذچطور مثال خوبی از جانعه باشن چیه

منظورتونو نفهنیدم که مردهای سایتذچطور مثال خوبی از جانعه باشن چیه

یعنی جامعه سطحش بالاتر از مردهای سایته

مردهای این سایت یا مشکلات جنسی دارن یا جدا شدن، یا قشر خاصی ان که توان برقراری رابطه ندارن اینجا بیشتر با روحیات و فیزیک زنان آشنا میشن

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
وای ترسیدم خانومت میدونه باکاربریش اومدی سایت😐😅

اره میدونه چون من علاقه به مسایل اجتماعی دارم و سابقه نداشته تو یک مورد مسایل خقوصی خانمها وارد بشم و فقط روابط خانوادگیشونو میبینم تو تبادل تظر و حتی دپر هنی خانمها اساسا از خاله زنک بازی خوشم نمیاد

2706