2733
2734
عنوان

دلم خیلی پره بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 53 پست
خدا کنه گلم خدا کنه درست باشه حرفت

نگران نباش عزیزم همونقدری ک تو نگران آبرو و برنامه ریزی ها هستی باباتم همونقدر نگرانه ولی ب روی خودشون نمیارن مردا ک استرس دارن...

جهیزیه هم چون مامانت تو فکرشه دیگه زیاد درگیرش نیس... تو کاراتو انجام بده رنگ موتو انتخاب کن تدارکات عروسی رو انجام بده باباتم ببینه همه چی حاضر و آماده اس و همه باخبرن دیگه بی خیال لج و لجبازی میشه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرنم همینطور اینجامدیریت دست شماست آروم کردن این دوتا مرد فقط وفقط دست شماست  باسیاست وتدبیر ...

شوهرم ارومه فقط دیگه خونه ما نمیاد میاد منو میبره بعد میاره ازدم در میزاره و میره

2728
نگران نباش عزیزم همونقدری ک تو نگران آبرو و برنامه ریزی ها هستی باباتم همونقدر نگرانه ولی ب روی خودش ...

خدا کنه ولی خیلی لج بازه دلم شور میزنه خونه هم رهن کردیم داریم رنگش میکنیم وای خدا

2740
با سیاست چه جوری مثلا اخه ..

هیچی آروم و بی حرف و حدیث دنبال کارات باشی ....بدون اخم و تیکه ...مواظب باشید تنش نباشه روابط عادی باشه تا بابا بتونه در شرایط خوب خودشو رفرش کنه و عروسی دخترشو به بهترین شکل برگزارکنه

باید سعی کنی بااحترام باپدرت صحبت کنی تابتونی راضی ش کنی قهرودعوا مشکلی روحل نمیکنه 

چون بعضی مردها لجبازن ومیخوان حرف خودشون روبزنن ودیگران تایید کنن 

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2706