2737
2734
عنوان

پناه بر خدا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 33 پست

وقتی خسته و بی حوصله و کسل هستیم نباید بریم مهمونی یا شب نشینی چون برای دیگران سوءبرداشت میشه و پشت سرش انواع سوء تفاهم ها پیش میاد و همراهانمون هم برای ماست مالی کردن کسالت ما مجبورن قصه سرهم کنن 

موقع کسالت و خستگی مهمونی روباید کنسل کرد 

نه اینکه  ادم خودشو خسته و کلافه کنه و با اعصاب از هم پاشیده بره خونه میزبان بیفته گوشه کاناپه جوری که همه هی بگن فلانی جون چتونه؟مشکلی پیش اومده!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واله به خدا من اصلا حسوديم نشده حتي ناراحتم نشدم هرچي قسم و ايه كه بيخيال من ناراحت نيستم ول نميكنه

ولش کن توحال خودش تامتوجه بشه

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁

جات باشم زنگ میزنم مستقیم به خودش که این حرفا چیه گفتید چرا من باید از حرف زدن شما با نامزدم ناراحت بشم در حالی که مطمئنم از شما بالاترم و شوهرم دوستم داره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
جات باشم زنگ میزنم مستقیم به خودش که این حرفا چیه گفتید چرا من باید از حرف زدن شما با نامزدم ناراحت ...

اینطوری کار خرابتر میشه...بهترین جواب سکوته شما حرفتو زدی بیشتر قسم نخور و حرف نزن بی خیال شو بهش فکر نکن

وا از شما بالاترم چيه! خخخخ

اون فکر کرده شما فکر میکنید ازون کمتر هستید بعد به حرف زدن نامزدتون حسودیتون شده از این حرفای خاله زنکی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ميزبان خودش درازكش بود واله

خوب پس همه خسته و کوفته بودین دیگه بهتر بودمیرفتین مستقیم منزلتون استراحت میکردین به جای اونجا رفتن  .

اونام البته زیادی پیگیرن صبح زود قبل از ساعت هشت  زنگ زدن دلایل بی حوصلگی شما رو حلاجی کردن!!!!!!دیگه یه شب نشینی که این همه پس لرزه نداره😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اینطوری کار خرابتر میشه...بهترین جواب سکوته شما حرفتو زدی بیشتر قسم نخور و حرف نزن بی خیال شو بهش فک ...

میدونید بعضی توهم دارن فکر میکنن همه بهشون حسودی میکنن این خانم که استارتر گفتند هم از همون دسته است اولین بار شاید باشه ولی آخرین بار نیست چه لزومی داره زنگ بزنه این حرفا رو بگه اگه مرض نمیخاد بریزه