2737
2739
عنوان

میترسم حتی از فکرش دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعله 😔😢

خدانکنه عزیزم بهش فک نکن

منم یه روزی میگفتم اگ اون خطای روی دستگاه قطع بشه منم خودموبابچه تو شکمم ازهمین پنجره میندازم پایین ولی نزدیک دوساله هنوز زندم فقط یادشه که باهامه

باشه
منم همش این ترس رو دارم خدارو قسم دادم به بزرگیش به حقانیتش ک بمیذم ولی زبونم لال و چشمام کور بشه او ...

واااای منممممم اصن میخام گریه کنمااا میخاسم بخابما گفتم ببین چی هس حالا مگ میتونم بخااابم😢😢

عشق یعنی وقتی خوابه از گردنش شروع به بوس کردن کنی و رولباش قفل شی...

اخ اخ منم دقیییقا مثل توام. شاید خود خواهی باشه اینی ک میگم ولی همیشه از خدا میخوام جونمو قبل از عزیزانم بگیره.

انقدر این چیزا میاد تو ذهنم دیوونه میشم😭😭

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738

من خدارو خیلی قسم دادم اتمام حجت کردم با خدام ک اگه همچین چیزی بشه حتما خودم رو میکشم و نباید باز خواستم کنه واسه کشتن خودم چون خودش خدای منه ومیدونه در توانم نیست 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
خدانکنه عزیزم بهش فک نکن منم یه روزی میگفتم اگ اون خطای روی دستگاه قطع بشه منم خودموبابچه تو شکمم ا ...

خدارحمتش کنه عزیزم خدا بهت صبر بده من خیلی ضعیفم😔😔

من اوایل عروسی یه همچین خوابی دیدم انقد جیغ کشیدم که بیدار شدم از بس گریه کردم دیدم تو بیداری هم صورتم خیسه قهر بودیم بیدار شدم دیدم کنارمه واقعا وجود داشت و کنارم بود باورم نمیشد لمسش کردم و به آغوش کشیدم بیدار شد گفت بزار بخوابم صبح زود باید برم سرکار

گند زد به احساساتم ولی من ولش نکردم گاهی نگاهش میکردم وقتی به خوابم فکر میکردم ناگهان میدیدم صورتم خیس اشکه تا صبح نگاهش کردم و اون نفهمید 

تابستون امسال میشه9 سال ...

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
من خدارو خیلی قسم دادم اتمام حجت کردم با خدام ک اگه همچین چیزی بشه حتما خودم رو میکشم و نباید باز خو ...

😢😭😭😭منممم میگم ولی بعدش میگم چطور تحمل میکنه مرگ منو عذاب میکشه دلم نمیاد میمونم خودمم 

باهم ارزو کردیم ک مرگمون تو ی روز و کنار هم باش همین😢😢

2706