2737
2734
گت اوت به نظرم مسخره بود تیزر فیلم usرو تو یوتیوب دیدم.از تیزرش وحشت کردم .منتظرم بیاد فیلمش

ادامه کانجورینگ. اره؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ. چه بامزه.من ببینم سکته میکنم اخه چند بار ماهواره که داشت فیلم ترسناک میداد انقدر جیغ زدم شوهر ...

آره خیلی خوش میگذره...بنظرم یه دفعه کامل ببین اونجوریام نیس واقعا..فقط ترس و هیجانش همون لحظه اس...منم همش میترسیدم بعدشم فکرم و درگیر کنن ولی اینجوری نبود😅

2731
نه ادامه کانجرنینگ نیست یه چیز جداعه

اخه بازیگراش همون بودن. البته شاید اسم دآرم اشتباه میکنم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
آره خیلی خوش میگذره...بنظرم یه دفعه کامل ببین اونجوریام نیس واقعا..فقط ترس و هیجانش همون لحظه اس...م ...

خخخخخخخ. یه بار باید دسته جمعی با چند نفر بشینم ببینم. حس جالبی باید داشته باشه

همه با هم جیغ میزنیم😄😄😁😁😁

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
قطار بوسان چیه ندیدمش؟اونم زامبیه؟ایول

اره ولی کره ایه

جز بهترین فیلم سینماییهاشون شد

زبون اصلیشو ببین دوبله شدشو هم من دیدم خوشم نیومد

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2738
نمیدونم چرا جنگ جهانی 2 رو نمیسازن.اعصابم خورده.گفتن 2018میسازنش  که

واقعا؟

نمیدونستم فکر میکردم همونه فقط

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
بازیگراشونمیشناسم ولی طبق تیزرش ادامه اون نیست

من اشتباه کردم. تیزر انابل کامز هوم ببین. ادامه کانجورینگ

جدیدا یه مطلبی خوندم نوشته بود تو فیلم ترسناکا صداهایی به کار میبرن که تو فرکانس شنوایی ما نیست و ما نمیشنویمشون ولی حس ترسو بهمون القا میکنن😨

معلومه عشق کره ای مرسی الان میرم سرچ کنم دانلودش کنم..

خخخخ آره کیپاپر و کیدرامرم حسابی😁

2706