2737
2739
من چون از طريق يكي از دوستانمون با دكتراشنا شدم تو همون اولين ويزيتم كه تونيمه شهريور بود تمام ...

سلام  دوست عزیز 

شما  الان  بعد  از حاملگی  بدنتون کمبود  ویتامین  پیدا  نکرده؟همه  چی  ردیفه؟

توروخدا  منم راهنمایی کن.من  سه  ساله  دارم  تحقیق  می  کنم  اما  فقط  از  ۱۰  سال  بعد  عمل  میترسم  که  نکنه  بدن  کم  بیاره  مثلا  پوکی  استخوان  بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزيزم خداي حكيم خداراشكر مشكلي ندارم الان يخداراشكر نترس من هميشه اجيل ميخورم شير دوست ندارم ولي ماست و دوغ ميخورم قرصاي مكونا ميخورم نه اينكه بگم وابسته به قرصم نه ولي نميذارم بدنم كم بياره

من مامانم با دكتر اميراحمدي عمل اسليو انجام داد ١٢ت شد 

سلام دوست عزيز

ممكنه بفرماييد مادرتون هنوز هم از اين عمل راضي ان يا خير

از دكترشون چطور؟

برادرم ميخواد عمل كنه ولي هنوز مطمئن ازين دكتر نيستيم

خيلي ممنونم

2728
الان فکنم یکسال و نیم بشه  دکترشم حسینی شیراز

دوست عزیز الان حال دوسنتون خوبه؟مشکل نداره؟

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
2740
سلام بچه ها کسی هست بهترین دکتر اسلیو تو شیراز و معرفی کنه

دکتر اسلیو برا معده دکتر افشین خوبه

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
سلام من إبان ٩٦ باي پس كلاسيك انجام دادم خيلي راضييم باوزن١٠٤ قد١٥٥ الام با اينكه حامله أم ٦٤ كيلوام ...

سلام

امیدوارم باشین و‌جواب بدین.

بعد‌ اینهمه سال

از عمل‌راضی هستین؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا