2733
2734
عنوان

مادرشوهرم زنداييمه

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 35 پست

خب بگو زن دایی مادر من به مادرشوهرش تا آخر گفت عمه بابام هم به مادر زنش زن دایی گفت

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
نمی دونم والا شوهرشم به مامان من میگه زن دایی،هنوز نفهمیدم فازشون چیه

شوهر خواهرشوهر منم به مادرشوهرم میگه خاله صغری

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی دونم والا شوهرشم به مامان من میگه زن دایی،هنوز نفهمیدم فازشون چیه

چه بامزه ان😂

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2728

ببخشید استارتر عزیز تو تاپیکتون اومدم. خانوما تو رو خدا برای همممممه تاپیکهام گزارش بزنید بترکه. اگر امشب همش حذف نشه شناسایی میشم پیش قوم الظالمین. و خدا میدونه مشکلاتم چه بیشتر بشه

قسمتون دادم هرکی خوند لطفا لطفا لطفا گزارش بزنه تاپیکها رو دعاتون میکنم

اوهههههههههیییییی امضامو صولتی کلدم دلتون بسوزه حسود پلاستیکیا 😍
یعنی خواهر شوهرت با داییت ازدواج کرده دیگه؟؟😳😳😳 اول تو شوهرت ازدواج کردین یا اونا؟

اونا زنداییم ۵۰ سالشه😂😂😂شوهر من ۲۸ سالس....

تعجب نداره ک🤕🤕

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
2740
وای امضات چقد خوب بود یه لحظه رفتم تو دنیاشون😍

😍😘

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
اونا زنداییم ۵۰ سالشه😂😂😂شوهر من ۲۸ سالس.... تعجب نداره ک🤕🤕

🤣🤣🤣😋 تعجب ک نداره 

یکی از دوستام  داییش با عمش ازدواج کرده یعنی عمه دوستم هم خواهرشوهر  هم زنداداش مامانه دوستمه  همش نسبتارو جابه جا میکنم  خعععععلی باحاله 😍🙂

2706