2737
2739
ببخشید عزیزم متوجه نشدم دلم میگه سردیه چون چن شب پیش از خواب بیدار شدم دیدم بدون پتو هستش و کل شکمش ...

دحترت ۵سالشه راحت میتونی ادرارشوبگیزی کادنداره ک بروازمایشگاه قوطی بگیربگوکشت ادرارمیخوام برم جوابش ک اومدببردکتراگ داشت 

وخدایی که بشدت کافیست
ببخشید عزیزم متوجه نشدم دلم میگه سردیه چون چن شب پیش از خواب بیدار شدم دیدم بدون پتو هستش و کل شکمش ...

من خیلی این چیزا رو قبول ندارم

مامان من هیچ وقت مراعات نکرد و مادربزرگم هم همینطور من خودمم هیچ وقت نفهمیدم چی سردیه و چی گرمی

اما چون کارشناس بخش ادرارم از روی تجربه میگم احتمال دیابت گفتم خیلی کمه چون هم سابقه شو ندارید هم آب زیاد نمیخوره

به نظر مشکل مثانه یا کلیه میاد

اگه میتونی یه ظرف شفاف مثل لیوان یکبار مصرف بردار نمونه شو بگیر روبروی نور نگاه کن

نمونه ادرار بچه ها شفافه شفافه اگه کدورتی باشه یا بسیار کمرنگ باشه یا بو بده یا با سوزش یا خارش همراه باشه تکرر یا عدم دفع کامل داشته باشه باید چکاپ بشه

🖤 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی این چیزا رو قبول ندارم مامان من هیچ وقت مراعات نکرد و مادربزرگم هم همینطور من خودمم هیچ وقت ...

بعلهههه حرفت درسته انگار 

چن دفه الان رفت دسشویی ادرارش نیومد بچم

فردا صب ببرمش دکتر

بعلهههه حرفت درسته انگار  چن دفه الان رفت دسشویی ادرارش نیومد بچم فردا صب ببرمش دکتر

تو سرویس آب بازی نمیکنه؟

خیلی بچه ها فقط میرن دستشویی چون اونجا بازی میکنن مامانم دعواشون نمیکنه

نصفه شب دستشویی نمیره؟

دکتر بردن عاقلانه ترین کاره چون خرجش یه نمونه آزمایش ادرار سادست که حتی میتونی بگی دکتر برات بنویسه اورژانسی که زود جواب اولیه شو بگیری

🖤 
2731
تو سرویس آب بازی نمیکنه؟ خیلی بچه ها فقط میرن دستشویی چون اونجا بازی میکنن مامانم دعواشون نمیکنه ن ...

نه هرگز اینکارو نکرده

ولی بیدار شه میبرمش حتمن 

مرسی از راهنماییت ارکیده جانم

گفتن بعدا بیا بگو چی بوده

الان بیشتر از ده روز میگذره ازمایش ua و uc داد جفتش خداروشکر سالم بود

متخصص کلیه اطفال بردم گفت وقتی شب تا صب دسشویی نمیره و بی اختیاری نداره نمیتوونه چیزی باشه با این حال یه سونو از کلیه و مثانه نوشته که هنوز نگرفتم یعنی شوهرم میگه الکیه ول کن همون ازمایشم نیگفت نگیر خوب میشه کلن از اینجور ادماس که با دکتر مخالفه کلن

دسشویی رفتنش کمتر شده ولی هنوز اصلا طبیعی نیس

2740
گفتن بعدا بیا بگو چی بوده الان بیشتر از ده روز میگذره ازمایش ua و uc داد جفتش خداروشکر سالم بود مت ...

عزیزم میشه بگی چطور شد قضیه ادرار؟ بچه منم تکرر ادرار گرفته

هر چیز که در جستن آنی،آنی

درسته خيلي وقته از اين تاپيك ميگذره ولي براي كساني نوشتم شايد مثل من  براي سرچ زدن ني ني سايت. اگر ازمايش ادرار و سونوي شكم و لگن نرمال باشه و در طول خواب شبانه يا روزانه مشكل تكرر وجود نداشته باشه، به اين تكرر ادرار در كودكان پولاكيوريا ميگن و ممكنه هفته و كاها دو سه سال طول بكشه. معمولا رده سني ٥-٨ سال و در بعضي موارد تا ١٤ سال رو درگير ميكنه. درمان دارويي خاصي نداره و خود به خود بعد گذشت به دوره اي خوب ميشه، علتش دقيقا مشخص نيست ولي همه ي دكترها ميگن استرس هست، كودك بايد از دعوا، تهديد، كارتن هيجان انگيز، و افرادي كه رفتار و اخلاق خوبي ندارند دور باشه،