2733
2734
بعضی وقتا کافر میشم میگم خدایا چی‌میشه ب داداش منم بچه بدی؟اخه زن پسرعموم دوتا بچه داره.۳/۴ بار ناخو ...

منم این چیرا رو زیاد میگم...گاهی با خدا معامله میکنم ..گاهی شکایتشو پیش خودش میکنم ..گاهی گلگی میکنم..گاهی هم از ناراحتی کفر میگم😔😔

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ان شاالله همتون بزودی مادر میشین من هفت ساله که ازدواج کردم .خدا خواست که امسال مادر بشم و یه ...

ممنون عزیزم انشاءالله بسلامتی زایمان کنی و بسلامتی بغلش بگیریی گلم

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
عزیزم ان شاالله همتون بزودی مادر میشین من هفت ساله که ازدواج کردم .خدا خواست که امسال مادر بشم و یه ...

منم اگه نی نی اولیم میموند همینروزه دنیا میومد😔😔

انشالله بچتو صحیح و ستلم بغل بگیری

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728

الهی خدا به همه شماها نظری کنه اشکم رو دراوردین حسابی

بخدا من دعای لحظه تولد پسرم این بود که خدا به همه اونایی که منتظرن بچه بده توکلتون بخدا

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
منم اگه نی نی اولیم میموند همینروزه دنیا میومد😔😔 انشالله بچتو صحیح و ستلم بغل بگیری

سلامت باشی عزیزم

منم اگه نی نی اولم میموند الان پنج سالش بود

بعدشم اسیر نازایی شدم.خدا میدونه چیا کشیدم

ولی بازم شکر

شما هم ان شاالله ایندفعه زودتر باردار شی و برات بمونه عزیزم

بعضی وقتا کافر میشم میگم خدایا چی‌میشه ب داداش منم بچه بدی؟اخه زن پسرعموم دوتا بچه داره.۳/۴ بار ناخو ...

دقیقا روزایی که من این مطب اون مطب میرفتم دوستم سه تا بچه سقط کرد... یعنی من زجه میزدم خدایا پس من چی... اون نمیخاد 

2740

ببخشین یه سوال 

مگه نمیگن الان دگ علم خیلی پیشرفت کرده و اینا...پس چرااااااااااااااااااااااااا اخه 

الهی عزیزای دلم قربون تک تکتون ..بغضم گرف 

امیدتون فقط و فقط ب اون بالایی باشه ک میدونه کجا دستتون و بگیره ک همه مات بزرگیش بشن

خدایا مگه نمیگن دعای مامانی باردار دعای خانومایی ک شیر میدن زود برآورده میشه به حق بزرکیت ب حق مهربونیت قسم ات میدم زود دل این عزیزای دلو شاد کنی تورو قسم ب بزرگیت میدم

دلم ترکید خدا

من درکتون میکنم، منم 14ماه منتظر بودم، حالتونو میفهمم، البته خیلی کمتر از شما دوستای گلم، ولی میخام بگم معنی انتظار رو میدونم چیه، منم کم میاوردم، شکایت میکردم،  ولی باز به خدا و قرآن پناه میبردم، داغون و نالون قرآن رو مححححححکم بغل میکردم، انگار که خدا رو بغل کرده باشم،بلند بلند گريه میکردم، باهاش حرف میرذم، دق دلی مو خالی میکردم، بعد میدیدم آروم میشدم، از خدا معذرت خواهی میکردم که مهربونیش فراموشم شده بود 😞

ببخشین یه سوال  مگه نمیگن الان دگ علم خیلی پیشرفت کرده و اینا...پس چرااااااااااااااااااااااااا ...

تا خدا نخواد هیچ علمی جواب نمیده 

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
فقط یه بار ای وی اف کردی؟ 

نه دو بار ..یبار شهریور ماه که سقط شد یبارم دی ماه که اونم سقط شد...دلیل سقطم مشخص نیست اصلا...نه فعالیت داشتم نه کار سنگین کردم....آزمایشامم مشکل نداشتن

فقط انقباضای شدید زیر شکمم و رحمم داشتم در حد مرگ تا لحڟه ای که خونریزی شدید میکردم و تمام

2706