2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه دومشون ناخواسته و با فاصله کم از بچه اوله

| مشاهده متن کامل بحث + 8111 بازدید | 377 پست
انشالله خدا به همه مامانا کمک کنه خودش داده خودشم باید هوامونو داشته باشه😭

ان شالله خدا توان و صبرشو بده 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بااینکه بچه اولم خیلی درکش بالاست اما خیلی اذیت میشم طفلی دومیو خیلی دعوامیکنم بااینکه نه ماهشه اختلافشون هم دوسال ونیمه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
شما هنوز نمیدونی  چقدر سخته ،برنامه ریزی کردی برا یه سال بعدش، بزار بیاد سختیهاشو ببینی ،، ببین ...

اخه من سنم زياده دير ازدواج كردم مجبورم نميتونم دومي و ٤٠ سالگي بيارم بايد زودتر بجنبم

من بچه اولم با سختی و با میکرو بتردار شدم ولی دومی ناخواسته بود و دقیقا روز تولد سه سالگی اولی دنیا ...

من دخترم سه سال و سه ماهش بو د که نی نی دنیا اومد دقیقا وقتی از پوشک گرفتمش حامله شدم .واقعا هم سخته اصل ا افسردگی گرفته بودم ولی خب ماشاالله پسرم شیرین و بانمکه الان ده ماهش ولی چون شاغلم تا دو بچه ها رو مهد میزارم سخته واقع ا هیج جا نمیتونم برم نه مهمونی نه مسافرت .همش تو خونه ولی خب بالاخره تموم میشه حالا بیشتر ازین میترسم که دوباره باردار نشم نه از لحاظ جسمی کشش دارم نه روحی نه مالی

2740
منم الان باردارم تا دنیا بیاد دخترم میشه دو سال و چهار ماه...خیلی سخته؟ خوابوندن ...رسیدگی و اینا

بستگی ب خودت داره،مادری کردن هم اعتدال داره زیادی بچسبی بهشون،هم خودت اذیت میشی هم بچه وابسته و ببخشید بچه ننه بار مباد.

با اولین نق بچه برای گریه زود بغلت نگیر ک دو ساعت روپات بندازیش،قشنگ بزار دورهاشو بزنه حسابی دم خوابش شد بنداز روپات دو دقیقه ای بخوابه و امثالهم

میگم ک موقع غذاخوردن ی زیرسفره بزرگ باز کن و بزار بشینن روش تا میخوان تو همون منطقه با نظارت شما کثیف کاری کنن و بخورن تا خودشون یاد بگیرن ،خودتون هی بهش غذا ندید،وگرنه نه اونا از غذاشون لذت میبرند نه شما میفهمی ی خوردی.

سخت نگیری راحته،سخت بگیری سخته

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
عه دقیقا عین منی منم الان باردارم. وقتی ب دنیا بیاد اولی میشه دوسال و سه ماه ویارم داری؟ ب بچه ت ...

جدی ؟ نه ویار زیاد ندارم گهگاهی شبا تهوع کوچولو میگیرم اما حال روحیم خوب نیست خبر بارداریم شوک بزرگی بود!

منم از همینش میترسم تازه دخترم ۱۹ ماهشه دارم از شیر میگیرمش هفته ششم بارداری ام

خب سخته واقعا ولی دیگه کاریش نمیشه کرد اگر کمک داشته باشیذخیلی خوبه من از مهر هم باید برگردم سر کار البته پارت تایم اون موقع دومی شش ماهش میشه