2733
2734
آره چون الان ازدواج ميكنه و تو سن چهل سالگي فكر دوست پسر و گردش و مهموني ميوفته و طلاق ميگيره 

از کجا معلوم تو جوونی اش اینارو تجربه کنه  بعدا عادت به تنوع طلبی  نگیره ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خانواده ها ربط داده ...ی خانواده براشون این چیزا مهم نیست و بد نمیدونن دختره دوست پسرشو شام  دعوت میکنه مامات باباش ببینن😅

ی خانوادم بد میدوننو دوست ندارن 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2731
نميدونم! اخه نميرن با دختراي درستي هم دوست بشن ك ميارن تو عروسي ها تو مجالس! از اين دخترهاي ول!&nb ...

عه اینکه هر جای دنیا کار درستی نیست دنبال خوشگذرونین نه رابطه درست برا همینم هست دید خانوادتون به دوست پسر و دختر بد شده چون پسرای فامیل درست نیست رفتارشون 

وگرنه با پسر خوب و یه رابطه نرمال چرا بد باشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
از کجا معلوم تو جوونی اش اینارو تجربه کنه  بعدا عادت به تنوع طلبی  نگیره ؟؟

اونی که دنبال تنوع طلبیه چه ازدواج کنه چه دوست پسر بگیره هی عوضشون میکنه 

ولی نرمالش اینه با یکی یا بلاخره چند نفر محدود باشی نمیشه که دل رو در دروازه کنی هی یکی بیاد یکسری آشغالاش رو توش بریزه بره 

اون تعریفی که از دوست پسر هست تو جامعه ما اشتباست

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
با امضات موافقم. میشه هر لحظه مرد و باز زنده موند...

😊❤❤

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
برا اونهاییکه ادعای روشنفکریشون میشه مث داشتن گوشیه اما براچاکرت که ادعای محرم ونامحرمش میشه دیوهفت ...

منم کاملا .فقط با رفت و آمد محدود و زیر نظر خانواده ها موافقم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
عه اینکه هر جای دنیا کار درستی نیست دنبال خوشگذرونین نه رابطه درست برا همینم هست دید خانوادتون به دو ...

شايد اگه ميرفتن با دختر درستي دوست ميشدن و ب ازدواج منتهي ميشد 

برا دخترا هم ديد بهتري داشتن

ولي خب برا همون دختر هم در حد خود خانواده يعني پدر مادر دختر يكمي راحتي هست

ولي خب پسرامون دختر مي اوردن تو عروسي و مجالس  ك يكيش هم ب درد نميخورد! 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
از کجا معلوم تو جوونی اش اینارو تجربه کنه  بعدا عادت به تنوع طلبی  نگیره ؟؟

تنوع طلبي و تجربه كردن تا يه سنيه خيلي كم ديدم دختر پسرهايي كه جووني كردن و قشنگ همه كار كردن ولي بعد يه سني باز هنوز گير كرده باشن تو اون مدل زندگي يكيش خودم و همسرم يكيش هم همسر سابقم و يا برادر شوهرم  كه چون هيچ كاري نكرده بودن يهو كه موقعيتشون خوب شد زدن زير زندگيشون اونم تو سن ٣٨ سالگي و همه چي رو خراب كردن واسه كارايي كه من مثلان تو ١٥ تا ٢٥ سالگي كرده بودم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
یعنی عادی بشه  خوبه  یا الان  توصیه می کنید یه دختر جوون  تجربه کنه ؟

عشقم به نظر من هر چیزی باید عادی باشه نه تنها این مسئله همین عادی نبودنش باعث فساد بیشتر در جامعه میشه از نظر من چه مشکلی داره دختر وپسری دوست باشن در چارچوب حفظ اخلاق و شان خودشون.من با رابطه بی بندوبار هم کاملا مخالفم چون هیچ جامعه ای همچین روابطی رو نمیپسنده.به قول دوستمون تو بیشتر خانواده های ما برا دخترشون بده ولی برا پسرشون اشکالی نداره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........