2733
2739

من خودم به شخصه قبول ندارم چون میدونم تو ۹۹ درصدش رابطه جنسی میخوان!

ولی دوست دارم برادر وسطیم داشت که میتونست با یکیش که خودش اوکی میدونه ازدواج کنه

ولی یادمه وقتی فهمید برادر کوچیکترم دوست دختر داره تا چند روز گریه کردم ! حالا چرا نمیدونم 😁😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو فرهنگ خانواده من اصلا ،اصلا عادی که نیست هیچ خیلیم بده خیلی بد

اصلا موافق دوستی پسر و دختر نیستم چون فقط و فقط به ضرر دختره

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

برا اونهاییکه ادعای روشنفکریشون میشه مث داشتن گوشیه اما براچاکرت که ادعای محرم ونامحرمش میشه دیوهفت سره من کاربه مردم ندارم ازخدا شرمنده میشم وقتی دوس داره بانامحرم مراوده نداشته باشین مگر اینکه خواستگار 

.

من به عنوان کسیکه دوست پسر نداشته میگم که لازمه که آدم دوست پسر داشته باشه البته با عقل. نه اینکه با احساسات همش بری جلو. 

و داشتن دوست پسر برا خواهرم هیچ ایرادی نمیبینم. باعث آشنایی بهتر میشه

2740

به نظرم اکثرا از دخترها سو استفاده میشه مگر اینکه دخترها هم تو رابطه مث پسرها باشن فکر عشق و عاشقی نباشن دنبال عشق و حال و خوش گذرونی باشن ولی متاسفانه بعد یافتن خاستگار براشون سخت میشه

بستگی به طرفت داره و نیتش 

مثلا من ۷ سال با یکی دوست بودم که واقعا پسر خوبی بود توی دانشجویی توی استان غریب هوامو داشت منم هواشو داشتم هیچ وقت دنبال تیغ زدن و این چیزا نبودم بینمون هم هیچ ارتباطی شکل نگرفت یعنی من نخواستم اونم بهم احترام گذاشت

تهشم ازم خواستگاری کرد که من جواب منفی دادم 

اگر کسی بخواد با پسری دوست بشه این مدل و بهش پیشنهاد میدم

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 

به قصد ازدواج و با رعایت حریم ها و زیر نظر خانواده به نظرم توی هیچ فرهنگی رد نمیشه بهتر بگم رابطه عقلانیی هست حداقل... چیزی که امروز جا افتاده آخر و عاقبت نداره چون اکثر دخترا عاطفین بعضیا هم دنبال جیب پر پولن فقط و پسرا دنبال رابطه خارج از عرف

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بخش خصوصی زندگی هرکسیه خب اگه سن مناسب خودش باشه چرا ناراحت بشیم بلاخره باید یکجوری با یکی آشنا بشه دیگه که به ازدواج ختم بشه 

دیگه ما که مثل قدیم قرار نیست رفتار کنیم دختر پسر بدون شناخت برن ازدواج کنن

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706