2733
2734
عنوان

کیامیخوان ماه رمضون روزه بگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 54 پست
منم کلی منتظر ماه رمضون بودم    

من همش ميگفتم وااااي من از عيد متنفرم از ديد و بازديد بدم مياد زدو امسال كل عيدو مريض شدم فقط بيمارستان بودم...

هي ميگفتم واااي كاش ماه رمضون دير بياد من طاقت ندارم بازم بخاطر همين مريضي دكتر گفت حتي يه روزم نگير روزه 

ناشكري بلا سرم آورد😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم بالا .دکتر گفت نگیرم.یه پلاستیک پر بهم قرص داده

انشالله زودتر خوب میشی . سلامتیت مهم تره

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2731
عاقا گفتم که اینجوری نیست که کلا قصد ازدواج نداشته باشم بستگی به آدمش داره اونم گفته بود که اوکی خود ...

خوب گفتی، چرا ردش کنی؟

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2738
عه😆😆 میگم شاید خوشم نیاد ازش😐 

آشنا میشی خوشت نیومد میگی نه. شاید خوشت اومد😉😙

پاریال ده تا گرفتم تقریبا  هر دو روزی یکی حالم بد میشد کارم به بیمارستان میکشید.خداکنه امسال بتونم بگیرم

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا