2733
2734
عنوان

اقدامي هاي عزيز بيايد باهم باشيم

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 307 پست
خب جووني فرصت داري نگران نباش عزيزم

آره ولی ۳ساله که ازدواج کردم و ازاون طرف پدرشوهرمادرشوهرمم مشکل داشتن وبعد۱۲سال باپیداشدن یه دکترماهر مادرشوهرم شوهرمو بدنیا اورد میترسم ماهم به اونا بریم ازاون بااینکه درس میخونم ومشغله دارم چون خانواده خودم کم جمعیته واوناهم دیگه بچه ندارن دلم میخوادخوشحالشون کنم😊

آره ولی ۳ساله که ازدواج کردم و ازاون طرف پدرشوهرمادرشوهرمم مشکل داشتن وبعد۱۲سال باپیداشدن یه دکترماه ...

درك ميكنم،ولي ايشالا كه شما سالميد و زود صاحب ني ني ميشيد.منم ٢سال عروسي كردم ولي ٢٧سالمه شوهرم تك پسره بايد بيارم ني ني ديگه

خدايا شكرت😍😍😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما چه ویتامینایی مصرف میکنید؟آزمایش ویتامین دیتون چندبود؟

من اول ويتامين دي كم بود دو ماه قرص خوردم الان ٨٢شده دكترم گفت ديگه نخور فقط فوليك اسيد ميخورم

خدايا شكرت😍😍😍😘
2731
درك ميكنم،ولي ايشالا كه شما سالميد و زود صاحب ني ني ميشيد.منم ٢سال عروسي كردم ولي ٢٧سالمه شوهرم تك پ ...

انشاالله شماهم زودارنی نی دارمیشین😍پس الان دیگه باید حسابی پیگیرباشی چون بهترین زمانه بچه دارشدنته 

انشاالله شماهم زودارنی نی دارمیشین😍پس الان دیگه باید حسابی پیگیرباشی چون بهترین زمانه بچه دارشدنته& ...

اره ديگه كارام رو انجام دادم تا خدا چي بخواد

خدايا شكرت😍😍😍😘
من اول ويتامين دي كم بود دو ماه قرص خوردم الان ٨٢شده دكترم گفت ديگه نخور فقط فوليك اسيد ميخورم

مگه رنج ویتامین دی تا ۳۰نبود🙁من دکترن گفتم ۲۲هستش دیگه نرماله بالاتربره مسمومیت میاره

سلام منم سه ماهه اقدامم ولی این ماهم پریود شدم.خیلی به بچه فک میکنم.شاید به خاطر همین نمیشه

دقیقا فقط باید سعی کنی ریلکس باشی و مطمین که میشه حالا همون دفعه شاید نه ولی میشه

مامان خانم