2733
2734

من خودم خونه مادر شوهر تنها بودم بقیه رفته بودن باغ رفتم اتاق آرایش کنم‌شوشو بیاد دنبالم یهو یه بادی در کردم بلانسبتتون ..نگو دختر خواهرشوهرم تو  اتاق بوده من ندیدمش یهو گفت عه عه زندایییی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️جووووری حیصیتم‌ رفت هنوزم نمیدونم چجور جمعش کنم😂😑

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان گوزها میان تو تاپیک

😂😂😂😂😂وای نمیری

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
😂😂😂😂😂😂خیلی باحال بود

چقققققدر حس بدیه اون لحظه 🙊

من عید داشتم چایی تعارف میکردم

رسیدم به یه پسرای خوشگل فامیل چایی که برداشت هول کردم سریع رفتم اونور سالن سراغ نفرات بعدی

اونم هی داد میزد قند قند.قند برنداشتم.منم محلش نمیزاشتم.نمیدونم فازم چی بود

من سوتی ندادم  غیر از چنبار ک به جا دو تا بوس میخاستم سه تا ببوسم ضایع شدم

لب دادی😂

2706