2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سوال و معما هاتون کو پس؟!😄

استقبالی که نشده که شرط وعده‌ام برآورده بشه و بعدش هم شامل مرور زمان شده.

فکرهای جورواجور دیگه هم بوده که خواستم یک جایی تو مجازی انجامش بدم اما به دلایل مختلف محقق نشدن. 

الان هم همچین معلوم نیست اینجا چه می‌کنم و معلوم نیست اصلا فعالیتی کنم یا نکنم یا اصلا دو روز بعد حساب کاربریم سرجاش باشه یا نباشه.

اما در هر صورت لابلای این همه وقت تلف کردن و چیزای بیخودی این‌جا آشنا شدن با یک سری کاربر که علاقه و هیجان خودم  به سوال ساختن و  پرس و جو تو زمینه‌های جورواجور رو خودشون داشتن یا راغب به همراهی باهام بودن؛ قشنگ بود. 

جای خوشحالیه که انگار شما هم یکی از این جمعید. البته اگر یکی از همون آشناهای قدیمی نباشید.

سوال و معما هاتون کو پس؟!😄

البته موقع تایپ کامنت قبلی حضور ذهن نداشتم اگر اشتباه نکنم یک سوالی مطرح کردم که در مورد  ۵۳ ضلعی منتظم یک حکم ساده‌ای اثبات بشه.

تو سایت طرفداری که اصلا اونجا با این سایت آشنا شدم بیشتر تو این زمینه حرکت‌هایی کردیم.

یکی دو تا کاربر بودن که علاقه‌مند بودن سوال می‌گذاشتند، تلاش می‌کردیم برای نگارش راه‌حل‌های ابتکاری و غیرکلاسیک اینا می‌نوشتیم و به اشتراک می‌گذاشتیم.

دیگه خودم هم خیلی فاصله گرفتم با حال و هوای این چیزا.

یک موقع اگر روزی به غروب و شب می‌رسید که به مسأله‌ای فکر نمی‌کردم؛ احساس کمبود داشتم و تو سفر و هر رفت و آمدی یک کتاب مجموعه مسأله ریاضی تو دستم بود، به اضافه یک جامدادی پر و پیمون و یک دسته کاغذ باطله.

2706