2733
2739
دقیقا یکسالو نیمه پیشش هستم و اصلا راضی نیستم هربار با کلی بدبختی گرفتن وقت و معطل شدن و اعصاب خور ...

نمیدونم والا 

من ی بار خارج از رحم باردار شدم‌بخاطر کیست لعنتی رفتم پیشش گفت برو اگه تا فلانروز افتاد بیا اکه ن ی کاریش میکنیم

دو روز بعدش درد شدید داشتم رفتم مطبش از ۵ صبح نبود گفتن دکتر ساعت۱۰ میاد گفتم چیکار کنم دکتر اومد برم داخل منشیش گفت برو بینارستان کمالی این همه مریض اینجاس تو‌نوبتن

منم رفتم دگ پامم نذاشتم اونجا

رفتم پیش ی دکتر دگ واسم ی امپول زد ک جنین خارج از رحم جذب بدنم شه و دفع شه کارای عملم انجام داد سریع عمل کردم 

چون شنیدم بهت گفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم والا  من ی بار خارج از رحم باردار شدم‌بخاطر کیست لعنتی رفتم پیشش گفت برو اگه تا فلانرو ...

همینش آدمو اذیت می کنه

من خودم به شخصه از نزدیکانم ندیدم کسی از طبابتش جواب گرفته باشه...

خوب کردی دیگه نرفتی.

حالا من شنیدم نوشین جعفری هم خوبه

راستی باردار شدی بالاخره؟

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
2728
ببين روز عروسيت يا روز پاتختيت كسي همراهش دعاي سنگين داشته  

الان دیدم چند تاپیک آخرتون رو...

شما ایشالا امتحان پزشکی داری و به زودی یه پزشک خواهی شد.

به نظرم چله و... دلیل علمی و منطقی و فکری نداره

برای همین من گفتم قدرت خدا بالاتر و برتره.. 

یا خدااااا ادم این چیزارو خب هیچ وقت نمیفهمه که... حالا نمیشه به خدا توکل کنم خودش راهگشا باشه؟

من مامانم سر داداشم هيچ جوره باردار نميشدم سالم سالم حتي عكس رنگي ام رفت بعد دوسش بهش گفته بود چله بري كردن حامله شده 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینش آدمو اذیت می کنه من خودم به شخصه از نزدیکانم ندیدم کسی از طبابتش جواب گرفته باشه... خوب کردی ...

پارسال اذر عمل شدم دکتر گفت سه ماه دگ میتونی ولی مادرشوهرم گفت دکتر بی تجربه ایه برو ی جا دگ

رفتم ی جا دگ گفت ۶ ماه حداقل صبر کن

خرداد میخاستم اقدام کنم ک شوهرم میگه بیا دماغامونو عمل کنیم گرونتر میشه دگ نمیتونیمااا

با ۷ میلیون بدهی 

تا یکسالم حداقل باید صبر کنم میوفته تابستون ۹۹

الان دیدم چند تاپیک آخرتون رو... شما ایشالا امتحان پزشکی داری و به زودی یه پزشک خواهی شد. به نظرم ...

اون كه صد در صد عشقم ولي اعتقاد دارم ديدي ميكن زن تازه فارق شده ار تنها نزارن بخاطر همينه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
پارسال اذر عمل شدم دکتر گفت سه ماه دگ میتونی ولی مادرشوهرم گفت دکتر بی تجربه ایه برو ی جا دگ رفتم ی ...

آره اگه کورتاژ شده باشی شش ماه باید صبر کنی

به نظرم بچه مهم تر از بینی بود

ولی هب تصمیم شما محترمه. انشالله به زودی خبر بارداریتو بدی

من مامانم سر داداشم هيچ جوره باردار نميشدم سالم سالم حتي عكس رنگي ام رفت بعد دوسش بهش گفته بود چله ب ...

یا خدا🤢🤢🤢

حالا چله بری چطوریه؟!

آره اگه کورتاژ شده باشی شش ماه باید صبر کنی به نظرم بچه مهم تر از بینی بود ولی هب تصمیم شما محترمه ...

ن کورتاژ نشدم عمل باز مثل سزارین شدم

حالا هرچی قسمت و حکمت باشه 

تاحالا ک راضی بودیم انشالله از این ب بعدم راضییم 

۲ ساله ازدواج کردیم ۱ سال دگ هم روش 

همچنین دوست خوبم امیدوارم بعد از ماه رمضون خبر باداریتو بدی و خوشحالم کنی

ن کورتاژ نشدم عمل باز مثل سزارین شدم حالا هرچی قسمت و حکمت باشه  تاحالا ک راضی بودیم انشالله ...

ای جان

پس تازه عروسی

اشکال نداره حالا وقت داری

بینی تو پیش کی عمل کردی؟من خودم دکتر صمد فروهنده و 8 سال پیش...

ممنونم از دعای خوبت

ای جان پس تازه عروسی اشکال نداره حالا وقت داری بینی تو پیش کی عمل کردی؟من خودم دکتر صمد فروهنده و ...

تازه میخام برم عمل کنم

راضی ای؟؟؟

چند گرفت ؟ اخه ویزیتم میگیره

راستی پول کیلینیکم دادی؟؟

برادرشوهرم عمل کرده پیشش ۳ ساله ولی ورم داره

ما میخایم بریم پیش فرشته عبدالمطلبی

ویزیت نمیگیره اصن  کیلینیکم گفت ۷۰ تومن غذا و لباس 

بنظرت چطوره؟؟