2737
2734
عنوان

ی زنه اویزون شده به زندگیمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 53 پست

شیرزن باش جلوش مظلوم نباش لطفا بهش روش نده ..آویزونه گیرشو بکن بیفته پایین😊خودتم میدونی مشکل داره خانومه مهم شوهرته چند چنده باخودش

آینده روشن است من هرروز خوشبخت تر می شوم من انرژی مثبت جذب می کنم خدایا شکر.......امام ما مهدی جان ادرکنا العجل العجل
استارتر عزیزم یه بار محترمانه به خانومه بگو من و همسرم مایل به ارتباط با شما نیستیم دلیلش تفاوت فرهن ...

اینجوری نمیشه ی راهکار دیگ بدین

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با همسرم تماس نمیگیره اصلا شمارشو نداره بچه دارم میترسم بعدا دیر بشه الان باید ی فکری کنم

خب پس چجوري مي گيد رابطه داره؟!

از چه طريقي با شما و همسرت رابطه داره؟!

2731

بلاک کن ازهمه جا...از زنگ و پیام و تـــلگرام و تماس و تموم

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

مثلا چیکارا میکنه

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

میدونم ربطی نداره اماپدرم همیشه میگه هیچوقت از زنی که مشکل اخلاقی داره جلومردحرف نزنیدچون یه جرقه ای تو مردبوجود میاد ونگاهش به اون زن یه جوردیگه میشه

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2738

یه راهکار که البته اون شیطانیه نیست اینه که یه جوری بری رو اعصاب زنه

مثلا تریپ خانم جلسه ای ورداری راه براه بگی موهاتو بزاری بیرون می ری جهنم و از موهات آویزونت می کنن 

رابطه با نامحرم سرب داغ می ریزن تو کاسه چشمت و هی آب و تابش بدی خخخخ

اینجوری زنه خودش راهشو ازت جدا می کنه 

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍

خوب اگه شوهرت همکاری کنه که راحتتر میشه حلش کرد. 

اول اینکه وقتی به شوهرت گفتی که نمیخوای اون خانوم باهاتون درارتباط باشه پس دیگه جلو شوهرت حساسیت نشون نده . یعنی عصبی و مضطرب و پریشون نشون نده خودتو.

یکبار جدی به همسرت بگو این خانم باهات به هرشکلی تماس گرفت جواب نده

خودت هم روی خوش نشون نده وقتی شما آمار زندکیتون رو ندید اون چه جوری میخواد دخالت کنه؟ 

جواب تماس هاشو یکی درمیون بده خیلی کوتاه و خودت اصلا هیچ جوره تماس نگیر

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
عزیزم با همسرم تماس نمیگیره اصلا شمارشو نداره بچه دارم میترسم بعدا دیر بشه الان باید ی فکری کنم

خوب اگه با همسرت درتماس نیست که دیگه مشکل کجاست؟ خودت هم بلاکش کن تموم شه بره .اومد جلو در خونه در رو باز نکن 

اصلا دلیل اصلی نگرانیت مشخص نیست

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا

چه رودربایسی داری باهاش بگومافقط یه معامله ماشین باهم داشتیموتموم اشناهافهمیدن باهم ارتباط داریم بدبرداشت کردن پشتمون حرف درمیارن مگه قسطی خریدین هنوزارتباط داره باهاتون هیچ راهکاری نداری جزاینکه رودربایسی روبزبزاری کنارسینه سپهر بری جلوموفق باشی

نیش دوست ازنیش عقرب بدترهست پس بزن عقرب که دردت کمترهست 

فقط یه چیزی میگمو میرم..اگر زندگیتو دوست داری پاشو از زندگیت ببر و ارتباطتوکامل باهاش قطع کن

دنبال کدوم راه حلی زن؟ مگه چیکارته ک دنبال راه حلی ک بهش برنخوره

هربار زنگیدجواب نده پیاماشو سین کن ج نده اومد درو وا نکن

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

من وقتينميخوام با كسي رفت و آمد كنم ميگم شوهرم روابط بيرون از خانواده رو دوست نداره همين، سخت نيست واقعا، يه بار رك حرفتو بزني ميبيني چقدر تا حالا با رودرواسي خودتو عذاب دادي

2706