2752
2734
سلام دوستان من دیروز یه مقدار چوچاق و خالواش خریدم . اما نمی دونم چطوری ذخیره شون کنم . یک بار یک خانوم شمالی بهم گفت خالواش رو اگه فریز کنی سیاه میشه و باید خشکش کنی . درسته ایا ؟
در مورد چوچاق هم دیدم توی سایت هانی شف که خودش اهل رشته نوشته بود می گذاره توی کیسه فریزر و بعد توی یه ظرف دربسته میذاره تو فریزر . نوشته بود اینطوری عطرش از بین نمیره . شما سبزیهای شمالی رو چطوری ذخیره می کنید واسه پاییز و زمستون ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سبزی های معطر شمالیه فاطمه پریا جون تو اکثر غذاهای شمالی کاربرد داره . والا من فکر کنم تو زندگی قبلیم یک زن رشتی بودم خودم تهرانی ام و پدرم اراکی اما عاااااااااااشق غذاها و رسم و رسوم شمالی ام
مامان ارمان گل شما خودت شمالی هستی ؟ یکی از دوستای شمالیم یه بار بهم خالواش خشک کرده داده بود همون به قول شما خیلی عطر و بو نداشت . الان اینی که تازه گرفتم خیلیییییییییییییی خوش عطره .
2706