2737
2739

من دیروز موعدم بود ولی بی بی چکم امروز منفی شد‌..خدابا خیلی دعا کردم این ماه ....ینی بازم ناامید بشم؟؟البته من ده روز پیش علائم تخمک گذاری داشتم 

اخه هیچی علائم پری ندارم مطمئنم پری نمیشم

تاشکال نداره عزیزم منم امروز موعدمه ولی علائم پریود دارم خدا خودش بخواد میده به وقتش

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من 14 روز بود از پریودیم گذشته بگد از روز موعدم هرچی بی بی میزدم منفی منفی اونقدر گریه کردم اخر ازمایش دادم مثبت بود اما با بی بی هنوزم منفی نشون میداد 😒😒

یه صلوات برا نینی تو شکمم بفرستین برام بمونه🌷

من  موعدم 27 بود ولی  نشدم  هنوز تست ندادم 

به بیخیالی بزن چند روز بعد دوباره بیبیچک امتحان کن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببخشید استارتر منم برا یبار اقدام کردم تو همون روزای تخمک گذاری ۵ پریود میشم نمدونم بیبی چک بزنم یا ن میترسم😔 انشالله شما باردار باشی

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
2738
عزیزم من 14 روز بود از پریودیم گذشته بگد از روز موعدم هرچی بی بی میزدم منفی منفی اونقدر گریه کردم اخ ...

خخخخخ 

چراااا واقعا بعد عدد بتات چند بود 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
من دیشب بی بی زدم منفی بود ولی صبح پاشدم نگاه کردم مثبت شده ،الان هم میخوام برم آزمایش بدم

اول یکی دیگه بزن بعد برو...که بعد حسرت سی تومن پولو نخوری الکی

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
عزیزم من 14 روز بود از پریودیم گذشته بگد از روز موعدم هرچی بی بی میزدم منفی منفی اونقدر گریه کردم اخ ...

جدی؟؟؟؟من اخه حتی هاله توهمی ام نمیندازه...برم ازمایش بدم؟؟؟؟

انشاءالله شما باردار باشی

منم بعد یه سال برای اولین بار ۱۰ روز از پری گذشته بود بی بی ها همه منفی از دادم بازم منفی بود

خیلی امیدوار بودم و نذر کردم وقتی نشد 

جوری حالم بد شد که افسرده شدم .

دیگه امید ندارم فقط میگم معجزه خدا 

من دیشب بی بی زدم منفی بود ولی صبح پاشدم نگاه کردم مثبت شده ،الان هم میخوام برم آزمایش بدم

عزیزم اشتباه نکن ادرار تست خشک میشه مثبت کاذب میشه یبار دیگه تست بزن

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
خخخخخ  چراااا واقعا بعد عدد بتات چند بود

عدد بتام مشکوک بود گفت دوباره باز بعد سه روز از بده بتام اول 30 بود بعده 3 روز سد 115 😒فک کن 20 روزم بیشتر شدا

یه صلوات برا نینی تو شکمم بفرستین برام بمونه🌷
2706