2737
2739
عنوان

کیا مثل ما همه چیزشون به فنا رفت و مثل ..... توی گل موندند الان

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم فروختیم بزرگتر کنیم تو یه هفته یک و نیم برابر شد بعد یه ماه کلا رفت رو دوبرابر و سه برابر الان که دیگه خبر ندارم شایدم بیشتر شده وام مسکنم به اسم من برداشته بودیم که خیلی وقته درومده ولی نگرفتیم چون به هیچ دردی نمیخوره فقط قسط باید بدیم😔

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2728

دعا کنید ماها هم خونه بگیریم.۴برابر نسبت به سال ۹۶ رفته بالا قیمت خونه ها.اونموقع ما قسط بانک رو نمیرسوندیم حالا که میرسونیم نمیتونیم

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
شهر ما ۸۰ متری میشه خونه کلید اول و فول امکانات .....بچه ها وام مسکن چقدر باید سپرده بزاری  یک ...

عزیزم حد اقلش 13500 است

هر چقدر بذاری هر شش ماه یک برابر پولت مبلغ وامته 

یعنی مثلا 20 تومن میذاری

شش ماه دیگه 20 تومن وام داری

یکسال دیگه 40 تومن داری

پول خودتم بهت میدند

برای تهران سقف وام زوجین 160 میلیونه یعنی نفری هشتاد

و شهرهای دیگه کمتره

ولی نذار بانک

اشتباه مارو نکن

کلا هه باهم رفتیم به فنا...
ما هم میخواستیم خونه بخریم و ماشینم عوض کنیم الان نه خونه خریدیم نه از پس تعویض ماشین برمیایم فقط باید بگیم خداروشکر شکممونسیره و میتونیم اجاره خونه بدیم   

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *
2740
کلا هه باهم رفتیم به فنا... ما هم میخواستیم خونه بخریم و ماشینم عوض کنیم الان نه خونه خریدیم نه از پ ...

والا اجاره هم صابخونه 25 تومن رهنشو اضافه کرد ماشینمونو فروختیم بدیم صابخونه

هفاه بعدش ماشینه شد دو برابر

ما‌که از خودمون خونه نداریم تو خونه اضافه پدر شوهرم‌زندگی میکنیم 

کل سرمایمونم حدود ۲۰۰میلیون که شوهرم باهاش کار میکنه 

ماه ۶ میلیون هم قسط و اجاره دفتر کار شوهرم‌رو میدیم

پس ما چی بگیم؟؟😭😭😂😂

واقعا بد بخت تر از ماها ک میخوایم از صفر شروع کنیم نیست😣

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

استارتر حالت رو درک میکنم ... آدم خیلی بهم میریزه.. ولی دیگه شده زیاد حساب و کتاب نکن .. که اگه اینجور میشد چی میشد ...

فقط امیدوارم ماشین اینقدر گرون بشه که داشتنش که آروزی محال باشه.. تا شاید فرهنگ ماشین داشتن تو ما جا بی افته

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2706