2733
2734

😭😭😭😭😭یک بار پیششون رفتم مادرم عمل خارج کردن رحم داشت با ایشون. خیلی ماه بودن و سنی نداشتن 😭😭😭

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرگ کوچیک بزرگ نمیشناسه عزیزم ..زیادم غمگین نشو ..تقدیرش بوده

یه پزشک حاذق فوت کرده چرا ناراحت نباشم 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2728

همسایه بقلی مامانم اینا سلطان خانوم پریروز فوت کردن😑😑😑😑

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بنده خدا 

خدا رحمتش کنه... 

واقعا دنیا نمیبینه طرف برا موقعیت الانش چقد زحمت کشیده... گلچین میکنه... 

چن تا از بچه های پزشکی دانشگاهمون هم پارسال بخاطر یه بیماری ویروسی ک تو بخش گرفته بودن همزمان مردن... 

چقد دنیا نامرده... 

💜

عزیزم اینجا یه سایت بارداری و زایمانه. گفتم شاید کسی ایشون رو که پزشک زنان بوده بشناسه 

چقدر ملت ایران سنگدل و مزه پرون و مفت گو شدن 

2738

چ خوب عسکتو عوض کردی دوسش نداشتم اینو دوس دالم 😃

مهم نبود نظرم ؟ :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
بنده خدا  خدا رحمتش کنه...  واقعا دنیا نمیبینه طرف برا موقعیت الانش چقد زحمت کشیده... گل ...

وای خدا چقدر بد 😢😭😢😭😢😢

عزیزم اینجا یه سایت بارداری و زایمانه. گفتم شاید کسی ایشون رو که پزشک زنان بوده بشناسه  چقدر م ...

ماشالاه همه گوله نمکن😐..خدارحمتش کنه.زندگیه دیگه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم اینجا یه سایت بارداری و زایمانه. گفتم شاید کسی ایشون رو که پزشک زنان بوده بشناسه  چقدر م ...

خب شوخی نکردم این همسایه مام تل گیر بودن گفتم شاید اینجا کسی بشناستش:/

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
چ خوب عسکتو عوض کردی دوسش نداشتم اینو دوس دالم 😃 مهم نبود نظرم ؟ ...

ممنون عشقم😍😍

چرا عزیزم قبلا هم هارلی کویین به یه عکسم گفت عوض کن منم عوض کردم

2706