2737
2739
از دمنوش های آرام بخش استفاده کن‌ . اصلا نگو اینو برا فلان کار دم کردم.. همینجور توی برنامتون دم نوش ...

باشه 

امتحان میکنم 

هر چند هر چی از من برسه برا اون نیکو نیست و نمیخوره 

فقط سکوت و بی محلی راهشه

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوتاه میام  خواسته هاش بزرگ تر میشه  قلدریش بیشتر  وقتی مقابلش وامیستم قهر میکنه&n ...

من دارم بهت رک میگم

عوض نمیشه به هیچ وجه

کاری جز این که سیاست به خرج بدی نمیشه کرد

یه کار دیگه هم که میتونی بکنی اینه که خودت بری مشاور اون نیومد هم‌به درک

2728
من دارم بهت رک میگم عوض نمیشه به هیچ وجه کاری جز این که سیاست به خرج بدی نمیشه کرد یه کار دیگه هم ...

آره مشاوره گرفتم 

و میدونم عوض نمیشه 

میخوام اگه کسی به قول شما سیاستی به خرج داده که نتیجه ای داده هر چند کوچیک از تجربش استفاده کنم 

سکوتو امتحان کردی هر چی گفت انگار با دیواره عین یه جنازه باش

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
دقیق و مو به مو بگو چه کردی خلاصه کنی میام براتا

کلا چهار سال زمان برد

هرچی میگفت میگفتم چشم با ناز و عشوه 

همیشه بهش محبت میکردم خیلی نوازشش میکردم

وقتی عصبانی بود یا فحش میداد کاملا سکوت میکردم لال لاللللل بعد خودش میومد اطرافم اصلا دهن به دهنش هیچوقت نذاشتم جوری برخورد میکردم کنارش که بفهمه من خیلی ضعیفم و به حمایتش نیاز دارم سخت بود اما میتونم بگم کاملا رامم شده اصلا دیگه اون آدم نیست 

خودش متوجه تغییر رفتار خودش نیست اما ۱۰۰ درصد عوض شده جوری که شدیدا تغییرش رو همه احساس کردن و به زبون میارن

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐
2740
اینکارو میکنم  سکوت میکنم  ولی خشمش بیمارگونس  با یه بیمار طرفم  😔

یه خورده توضیح میدی عزیزم 

من که اطرافیان هر کی میبینه زندگیمو میگن دیگه از خدا چی میخوای .نمیدونن تو دلم خونه .دنیا بگردمو و خوش بگذرونم به یه آن بیخود و بیجهت از دلم درمیاره 

اینکارو میکنم  سکوت میکنم  ولی خشمش بیمارگونس  با یه بیمار طرفم  😔

گلم تاپیکامو بخون به شوهرت امیداور شو یک ماهه که قهریم به خاطر کتک کاری و فحش تازه داداشممم زده..تواین یک ماهه دوسه روز یه بار هرچی از دهنش درمیاد فحشای رکیک ناموسی بهم میده و کمی آروم میشه ....خانوادشم در جریان ریزترین اتفاقا هستن....

کلا چهار سال زمان برد هرچی میگفت میگفتم چشم با ناز و عشوه  همیشه بهش محبت میکردم خیلی نوازشش ...

شوهرتون بچه ننه و وابسته و دست بزن دارم بود؟؟منم همه اینکارارو کردم ولی نمیدونم چرا جواب نداد روش

کلا چهار سال زمان برد هرچی میگفت میگفتم چشم با ناز و عشوه  همیشه بهش محبت میکردم خیلی نوازشش ...

خوب اولاً که خیلی صبر و تحمل میخواد. دوما من اگر برم سمتش بدتر دلمو میشکونه عین سگ باید کم محلش کنم 

شوهرتون بچه ننه و وابسته و دست بزن دارم بود؟؟منم همه اینکارارو کردم ولی نمیدونم چرا جواب نداد روش

شاید صبرت کم بوده😶😶😶

لعنت به این مردا 

اینا همش بخاطر تربیت غلط اون ننه باباس که قلدر و زورگو بارش اوردن 😐😐

من دخترمو به شدت خشک و خشن بار میارم به شدت قوی و با اعتماد بنفس بالا که جلو هییییچ جنس نری کم نیاره حتی اگه عاشق شد 

خودمم خیلی کشیدم از این زجرا

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
یه خورده توضیح میدی عزیزم  من که اطرافیان هر کی میبینه زندگیمو میگن دیگه از خدا چی میخوای .نمی ...

دقیقا عین من

یه لحظه خوبیم و خوش یهو. نیم ساعت بعد سر یه جمله مثلا چنان دعوایی میکنه که میمونم توش واقعا 

بیرونش مردمو کشته درونش منو از پا داره در میاره

2706