2737
2739
عنوان

بچه ها اینجا برف میاد😣😐

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 68 پست
حالا چرا قیافه تو اونجوری میکنی کلی تدابیر اندیشیده شده برو دریا رو ببین خدارو شکر کن

اخه تمام غنچه ها که درومده بااین برف خراب شدن..امسال هیچ محصول کشاورزی نیست..دلم واسه کشاورزا میسوزه..بعضیا با سود محصولاتشون یکسال زندگی میکنن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نکنم انچنان به محصولات کشاورزی اسیبی برسه اگه هوا گرم شده بود  که درختا همه شکوفه میزدن و ب ...

اینجا درختا همشون شکوفه زده بودن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
وا😲 

والاااا..اردبیل دیروز کلا برف باریده

سلام همشهري، خوشبحالت اونجايي دلم هواي شهرمو كرده😭

سلام عزیزم..الهییییی کجاییی؟

خدا به دادمون برسه  فکر کنم امسال تابستون ما اینجا کباب بشیم

والا اینجوری که داره پیش میره تابستونم برف میاد

امسال انقد هوا سرده بود احساس می کنم تموم استخونام یخ زده اصلا

دلم آفتاب می خواد  

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2740

با سلام امروز اول اردیبهشته😊😊😊😊

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اخه تمام غنچه ها که درومده بااین برف خراب شدن..امسال هیچ محصول کشاورزی نیست..دلم واسه کشاورزا میسوزه ...

بابا کلی تدابیر اندیشه شده..کشاورزی هشدار داده..خدا خودش رحم کنه.بازم میوه پیدا نمیکنیم ماه رمضونی

والا اینجوری که داره پیش میره تابستونم برف میاد امسال انقد هوا سرده بود احساس می کنم تموم استخونام ...

اینجاهم همیشه سرده ولی اردبیل وحشتناکتره..پسرم همش میگه پارک میگم سرده..هرروز پامیشه میگه گرم شد هوا؟

اینجا درختا همشون شکوفه زده بودن

والا ما کرجیم امسال درختا خیلی دیرتر شکوفه زدن  وقتی چند روز هوا گرم بشه درختا تازه محصولشون پا میگیره و سرمای بعدش محصولو نابود میکنه امسال اصلا هوای گرم اونجوری نداشتیم یه روز گرمه دو روز سرد 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
والا اینجوری که داره پیش میره تابستونم برف میاد امسال انقد هوا سرده بود احساس می کنم تموم استخونام ...

بیاین اینجا ببینید چقد هوا گرم شده خواهر من

خوزستان امسال از جهنم هم بدتر میشه 

الان ما اینجا کولر روشن کردیم

* با تشکر فراوان *