2737
2739
عنوان

به نظر تون

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 31 پست

یه روزی  ممکن  یه نفر  سر راهت قرار بگیره  ک کلا نظرت عوض شه ... اون موقع  خودت  با میل و اراده و اشتیاق  میری سمت ازدواج... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اینده چی؟ سایه پدرمادر هزار سال برقرار ولی وقتی رفتن ادم تنها میمونه ن همدمی نه فرزندی نه پشتوانه ایی، خواهر برادرم ک میرن پی خودشون ارثم ک تقسیم میکنن حالا اگر شاغل باشی و وضعت خوب باشه تو میمونی و خونه زندگی و فامیلی ک گاهی سر بزنه دوستی ک گاهی بره بیاد اگرم متکی ب جیب پدر باشی ممکنه کمبود بازم پیش بیاد، ازدواج درست کردن ی حریم امنه برای اینده انسان، تلاش دونفر کنار هم ک تو خوشی و ناخوشی باهم باشن هم از نظر مالی هم روحی و روانی، تو وقت پیری همدم هم باشن عروس و داماد و نوه هاشون برن و بیان ادم ها موجودات اجتماعی هستن وتا بوده این روش رو برای خودشون اکثریت انتخاب کردن و ب ازدواج تشویق شدن اگر کار اشتباهی بود انقد شیوع نداشت، البته بهتره وقتی بهش فکر کنیم ک ب بلوغ های لازم رسیده باشیم و با تموم مسئولیت هاش زندگی متاهلی رو بپذیریم

یعنی هیچ وقت خلا عاطفی یا هیچی هیچی نداشتی تا الان؟؟  یا صرفا ازدواج مسخره میدونی؟؟

ن نداشتم چون ن رل داشتم ن عاشق کسی بودم هیچی نداشتم و ندارم مشکلی ندارم

اره چون خیلیا و میبیتم ک طلاق گرفتن 

و کلا از موقعی ک رفتم دانشگاه و در مورد پسرا چیزای بد شنیدم متنفر شدمه از هر چی پسره

😂😂😂😂بابا هرچی میشه میگن از تنهایی نمیترسی؟متاهلا که همه تنهان تو زندگی؟نه آجی ی مجرد خوش گذرون بیخیال بدون وابستگی مثل من ک همه چی دم دستش داره نه تنها میمونه نه نیازی به پشتوانه داره نه گیر ی مرد خیانتکاره دست بزن دار میوفته هرروزم با مادرو خواهرشوهرش جنگ نمیکنه.بچه داری پیرش نمیکنه زایمان داغونش نمیکنه و خیلی از نعمتهای دیگه که از دست نمیده و کل عمرش رو میگه خدایا شکرت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
همه چیزش  اینکه به هدف ها و ارزوهایی ک داری نرسی  شوهره حمایتت نکنه و ....

خوب پس خوب تحقيق كن خوب و با منطق فكر كن و جفت مناسب حال و هواي خودت رو پيدا كن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706