2737
2739
غذا های محلی خیلی عالین ولی باید بشناسی ک.درست کنی یا بری اون استان و شهر برات درست کنن  من تر ...

یه نون محلی هست از روستای اطراف کاشان داخلش گردو و سبزی و پیازو شمبلیله و گل رنگ مثل زعفرون هست طعمش عالیه من ازش سیر نمیشم با اینکه قدیما با تنور درست میکردن الان با تنور ماشینی

هرچیز که در جستن آنی ....آنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوسکوس مراکشی  بریانی هندی

اولی بیشتر فوشه تا غذا

ی غذای فوق تند هندی خوردم مرغ نمیدونم چی چی بعد این کلا سبز بود اوول فک کردم قورباغه ای چیزیه بعد گفتن توی فلفل سبز رنده شده خوابونده شده هنوز ک بهش عک میکنم تا ماتحتم میسوزه

اولی بیشتر فوشه تا غذا ی غذای فوق تند هندی خوردم مرغ نمیدونم چی چی بعد این کلا سبز بود اوول فک کردم ...

وای چقدر خندیدم🤣🤣🤣🤣تا طلوع افتاب کاربریم نترکه صلوات😂😂😂

2731
2740

من عاشق درست کردن غذاهای جدید و متنوع هستم و از غذاهای تکراری مثل مرغو قیمه و ابگوشت بدم میاد متاسفانه همسرم فقط غذاهای تکراری و سنتی میخوره و غذاهای جدیدو دوست نداره و اگه درست کنم گرسنه میره کنار و الکی میگه خوب بود

2706