2737
2734
فقط کافیه حسش کنی ❤یه معجزه کوچیک کافیه یه درخواست

متاسفانه خیلی وقته دیگه اعتقادی ندارم چون هیچکس نتونست سوالامو جواب بده

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ چرا؟ منم میترسم البته نه از امام مهدی از بعدش که چه گناها کردم و چه جوابها باید بدم

عزیزم خدا خودش گفته می بخشم هروقت توبه کنی پاک میشی بخدا توکل کن و نگران نباش سعی کن دیگه مرتکب گناه نشی 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2731

میدونم 😍جالب اینجاست که منم جوابی نگرفتم ازشون اما خدا گفنه صبر کنید و منم صبورم این صبری ک دارمو خدا داده دیگه.

عزیزم اگه دوستداری کتاب کیمیای محبت رو دانلود کنید بخونید من اونو خوندم روم اثرگذاشت درباره آقارجبعلی خیاط هست که چشم برزخی داشتن ،امیدوارم با تحقیق راه درست رو پیدا کنی و عاشق خدا و ائمه بشی 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2738

این تاپیک هم خوبه از استارترش سوال کن امیدوارم جواب بگیری https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1842939&slug=چرا-فکر-میکنید-وقتی-امام-زمان-میاد-یه-شمشیر-دستشه-و-گناهکارارو-گردن-میزنه&postId=73735743

یاعلی 

گوگولی جان  چه ارامشی تو حرفاتونه  مهربون  دعا کن منم با بچه هام به مهربونی شما با ...

ای جان دلم ☺️❣️

دعا می کنم  قلب تون و فکر و روح تون  پر از آرامش باشه 🌹🌹🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

میخام از اول اولش بگم تو دوران راهنمایی و مخصوصا اول دبیرستان نماز صبحام که قضا میشد یا نمازام سر موقع نبود با خودم فکر میکردم که آدم خوبی نیستم و چون کتابهای مذهبی در مورد اماما هم می‌خوندم همیشه هم میگفتن آقا بیاد با ظلم و ستم مبارزه می‌کنه و جهان پر از عدل و عدالت می‌کنه و همه آدم بدا رو ازبین می‌بره با خودم میگفتم اولین نفری که از بین میبرن منم و بشدت از این موضوع وحشت داشتم اصلا شده بود کابوس شب و روزم. تو تلویزیون یا تو مراسمات هم که میگفتن برای ظهور امام صلوات بفرستید هیچ وقت صلوات نمی‌فرستادم و دیگران که صلوات میفرستادن با خودم میگفتن اینا چقدر نفهمن امام زمان بیاد اول ازهمه خودشونو قلع و قمع می‌کنه و تاجایی که یادم میاد هیچ وقت برای ظهورشون دعا نکردم ولی هراز چند گاهی خجالت می‌کشیدم و برای سلامتیش صلواتی می‌فرستادم اونم فقط از ترس اینکه مورد غضب خدا و آقا گرفتار نشم و گرنه همون هم محض رضای خدا و بخاطر خود امام نبود بلکه بخاطر ترس خودم بود

اینم بگم هروقت حرف از امام زمان یا ظهورش میشد خودمو با یه چیز دیگه سرگرم میکردم که مثلا من هیچی نشنیدم همیشه ازاینکه اینقدر دوستام یا پدر و مادرم خاطر آقارو میخان تعجب میکردم با خودم میگفتن یعنی اینا اینقدر خوبن که از آقا نمیترسن خیلی درگیری فکری سر این مساله داشتم اعصابم خرد بود خودموهمیشه با اطرافیان و دوستای هم سن و سالم مقایسه میکردم که چقدر اونا شور و اشتیاق آقا رو دارن ولی من هیچ تازه اصلا هم دوست ندارم که ظهور کنن و همیشه دعا میکردم که ظهو شون بعد مرگ من باشه من اصلا دلم نمیخاست که ببینمشون این موضوع بشدت آزارم میداد و کلافم کرده بود که چرا من اینطوریم ولی بقیه سرازپا نمیشناسن برای دیدار امام زمانشون با خودم میگفتم حتما من یه مشکلی دارم که اینجوریم سال اول دبیرستان که شیفت صبحی بودیم و زمستون بود ما برای مراسم صبحگاهی رفته بودیم نمازخونه مدرسه و من هم بخاطر پریودی دلدرد داشتم سرمو گذاشتم رو پای دوستم و خوابم گرفت نگو مربی پرورشی داره از خواب یکی ازبچه ها که خواب ظهور آقارو دیده بود تعریف میکنه منم تو خواب و بیداری یه چیرایی شنیدم و فکر کردم که شب گذشته آقا واقعا ظهور کرده و اومده مثل دیوونه ها از جا پریدم و گفتم آقا دیشب ظهور کرده و بشدت ترسیده بودم و رنگم پریده بود و چشمام پر از اشک بود جری که نگاه همه ی بچه ها متوجه من شد دوستام فکر میکردن بخاطر علاقه به آقا من اونطوری دست و پامو گم کردم نمیدونستن که من از ترسم اونجو ی پریدم ولی تو دل خودم کلی خجالت کشیدم دوستام میگفتن خوش بحالت که اینقدر آقارو میخوای و ازین حرفا ولی من تو دلم میگفتم خبر ندارید که من چی میکشم من اونی که شما فکر میکنید نیستم ولی خب حفظ ظاهر میکردم 

بعد از جریان نمازخونه مدرسه دیگه خوابای من شروع شد فقط یه خواب برام مونده بود که توش آرامش داشتم که اونم ازم گرفته شد خوابام مرحله به مرحله بود خدا و آقا خیلی هوامو داشتن که قدم به قدم باهام راه اومدن میدونستن اگر همون قدم اول برن سر اصل مطلب حتما من تو خواب سکته رو میزنم یادمه اولین بار خواب دیدم که همه مردم میگن آقا میخاد جمعه این هفته ظهور کنه تو خواب مثل مرغ سرکنده بودم نمیدونستم چکار کنم هم حفظ ظاهر میکردم که منم آقارودوست دارم هم ناراحت بودم با خودم میگفتم کاش یه سرزمین دیگه ای بود که میرفتم اونجا و در امان بودم.

شبای بعد نه هر شب ولی خب شاید هفته ای یبار ازین قسم خوابها با همین مضمون که آقامیخاد ظهور کنه میدیدم هرشب هم قران میخوندم و صلوات و نذر و نیاز وحتی قران بالا سرم میذاشتم که دیگه ازینجور خوابها که برا من کابوس بود نبینم

تو مرحله بعد خوابام از خبر ظهور آقا رفته بود مرحله دوم که دیگه آقا ظهور کرده قشنگ این خوابم یادمه که خواب دیدم تو آسمون همش ازینایی که تو آسمون مثل گل باز میشه خیلی هم نوردارن و بیشتر تو جشن و اعیاد هم میزنن ازونا به آسمون پرتاب می‌کنند و بارون خیلی نرمی هم می‌بارید بارونش خیلی خوب بود اصلا ادمو اذیت نمی‌کرد هوا اینقدر خوب و شفاف بود که اصلا قابل وصف نیست آقا هم ظهور کرده مامان و بابام هم خیلی خوشحالن بابام رفته بود بیرون که آقا رو بتونه زیارت کنه مامانم بخاطر ظهور آقا برنج نذری پخته همه خوشحال فقط من ناراحت بودم از شدت هول و وحشتم از خواب پریدم اعصاب برام نمونده بود

یه چند باری هم بعد این خابم باز خواب ظهور آقا رو دیدم دیگه کلا زندگی برام نمونده بود هرچی تقلا میکردم که اینجور خابا نبینم ولی تاثیری نداشت خوابای مرحله سوم این بود که خواب می‌دیدم آقا شهر به شهر گشته و الان تو شهر ما هستند دیگه دیوانه و روانی شده بودم تو خواب بعدش خوابام اینجوری بود که آقا خونه بخونه تو‌شهرمون به همه سر میزنن با خودم میگفتم هرجا میخواد بره خونه ما نباید فقط.دفه ی بعدش خواب دیدم آقا رسیده به محله ما دفعه بعد به کوچمون اصلا یه اوضاعی بود اونباری که آقا رسیده بود کوچه ما یادمه از خونمون خجالت می‌کشیدم تو خواب که اینقدر ساده هست مبل نداریم آقا چطوری بشینه رو زمین اصلا روم نمیشد که بیاد خونمون.