2737
2739
عنوان

اونایی که تجربه از شیر گرفتن دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 26 پست
من کم کم وعده هاشو حذف کردم و اول هم شیر شبشو قطع کردم! قبل خواب میدادم و نصف شب هم چندشبی گریه زاری ...

منم خواستم کم کم قطع کنم ولی پسرم انقد وابسته است وقتی نمیدادم فقط جیغ میکشید و گریه میکرد خیلی زیادم سراغش میومد روزی هزار بار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب حالا من دخترم متنفره ازشیرپاستوریزه😞موندم چجوری بگیرمش ازشیر

شیرخشک خیلی آبکی بده یا آبمیوه ای چیزی که دوس داره

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

تاپیک آخر منو بخون..

فردا میشه 1 هفته ک  دخترم شیر نخورده.. خداروشکر هرجوری بود تموم شد

خدایا به بزرگیت قسم میدم به رحمان بودنت قسم میدم بهم رحم کن و حال جسم و روحم خوب بشه..سالم بشم.. من غریبو تتهام
2731

تجربه من یهو قطع کردن بود میومد سمتم میگم شیر حالا مه میگفت من میگفتم اب 😂بچه ام میموند میگفت اره .خلاصه همسرم بردش بیرون بستنی پفیلا خرید کلی سرگرم شد .یه خوبی بچه ام داشت غذا خور بود شبا خیلی کم برا شیر بیدار میشد .بچه باید سیرو پر باشه باحسابی خسته باشه از بازی 

2740
من سرلاک خریدم نخورد باشیرخشک فرق داره مزش؟ 

حتما فرق داره! سرلاک طعم میوه س و مثل فرنیه ولی شیر خشک مثل شیر ولی خوشمزه تره! زیاد شیرخشک ندی عادتش بدی به شیر خشکا، رقیقتر از حد معمولی که نوشته بده و در حد نصف فنجون  که بعدا بتونی راحت ترکش بدی

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
عزیزم بچت چند ماهش بود از لحاظ روحی اذیت نشد؟؟؟

یکی دو روز سختش بود وابستگی کمرنگ تر شده بود یکسالو ۷ ماهش بود البته من پاییز بود ما بهارو تابستون از شیر نمیگیریم دلیلشو دقیق نمیدونم .ببین حسابی باید مایعات بدی غذا متنوع درست کن یه نصف روز بذار پیش مادر یا مادرشوهرت .انقد راحته که نگو توکلت بخدا اینم یه مرحله از بزرگ شدنشونه

خداروشکر عزیزم برای منم دعا کن زود تموم شه شما شبا هم ندادی؟؟

من فقط شب اول دادم.. تو خواب عمیق دادم

خدایا به بزرگیت قسم میدم به رحمان بودنت قسم میدم بهم رحم کن و حال جسم و روحم خوب بشه..سالم بشم.. من غریبو تتهام