2733
2739
عنوان

بیاییدمیخوام عکس نامزد دوستمو بزارم 😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2430 بازدید | 128 پست
من فقط نظرشما روخواستم نریزین روسرم شما نمیدونن که چقدخودشومیگیره

میریزیم روسرت اتفاقا.حالاهرچی واس چی میگی ترشیده؟!!!همین حرفاروزدین ک وضعمون شده این..

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط نظرشما روخواستم نریزین روسرم شما نمیدونن که چقدخودشومیگیره

خب بعضی ها وقتی ازدواج میکنن فک میکنن فیل هوا کردن که کسی نمیتونه منم مشابه داشتم انقدر تعریف میکرد وپزو میومد منم قطع رابطه کردم ولش کن بره به قول معروف .....لقش

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2728
من چیزی نگفتم اومدم که عکس ببینم 😋 بقیه میگن به ماچه دارن بروزرسانی رو هم سوراخ میکنن

دیگه اینهمه راه اومدیم دست خالی برگردیم؟؟ 

یعنی فیضشو شما ببری فقط؟! 

تنها تنها؟؟ 

درسته یعنی؟؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

خیلی خوبه که 

ولی من نمیپسندم

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹

حالا شایدآقاهه تومجردی غلطاشو کرده دیگه ایشالله تومتاهلی هیچ غلطی نمیکنه

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2706