2737
2734

لطفا هرکی اطلاعاتی داره بهم بگه. که در زمان توقیف اموال تو هنون مکان میمونه یا من طلبکار میتونم ور دارم واسه خودم؟ من طلبم از صاحبکارم حدود ۱۰ میلیون و حق بیمه که تامین اجتماعی جریمه کرده ۷۶ میلیون.الان ایشون زیر بار نرفتن و رسیدیم به مرحله توقیف اموال.کمکم کنید .

چی توقیف کردی؟ منقول یا غیر منقول؟

مرحله ی بعدش مزایده است. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

خوب جايي رو كه توقيف كردي تا حل شدن مشكل پلمپ ميكنن

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن باید لیست اعلام کنم که توقیف کنم.هم بابت حقوقم و هم خلا بیمه .که جمعا میشه حدود ۸۶ میلیون.طرفم هتله.نمیدونم چه وسایلیو لیست بدم؟ ایا اینا دادگاه خودش میفروشه؟یا من ور میدارم واسه خودم؟طول میکشه من به بیمه و حقم برسم؟

2731
میگن باید لیست اعلام کنم که توقیف کنم.هم بابت حقوقم و هم خلا بیمه .که جمعا میشه حدود ۸۶ میلیون.طرفم ...

هتل بنام خودشه؟

نه اموال منقول میمونه پیش امین و بعدش مزایده میذارند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
هتل بنام خودشه؟ نه اموال منقول میمونه پیش امین و بعدش مزایده میذارند.

ببینید من طرف شکایتم هتل بوده،دادگاه هم میگه باید اموال هتلو توقیف کنی نه کسی که هتل به نامشه،چون طرف شکایتت حقوقیه.امین رو از کجا پیدا کنم حالا.امین رو دادگاه معرفی میکنه؟ادمای اون هتل هیچ کدوم امین نیستن برام.

2738

بله اجرای احکام امین دارند.

مرسی اومدی تاپیکم.امیدوارم حاجت دلتو خدا مصلحتش قرار بده.

ببخشید من کلی نوتیفیکشن گرفتم تو تاپیک پر بازدید. هنگ شده ممکنه ریپلای هاتو نبینم.

اجرای احکام میذاره مزایده اگر کسی نخرید جای طلب میتونی خودت مالک بشی.

[QUOTE=87578576]بله اجرای احکام امین دارند.[/QUOTخیلی طول میکشه به حقم برسم یا به بیمم؟اینقدر ناراحت ...

نه دیگه بستگی به روند کار اجرا داره تا همینجا هم خوب اومدی. همین که حکم گرفتی احسنت داره. 

نه دیگه بستگی به روند کار اجرا داره تا همینجا هم خوب اومدی. همین که حکم گرفتی احسنت داره. 

ممنونم عزیزم از راهنماییت ،تا اینجا فقط خدا کمکم کرده .مرسی ازت.