2733
2739
عنوان

خانما از بین شما کسی هست که تجربه رفتن به زندان رو داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18590 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم یکبار تو انفرادی بودم.چند ساعت ..تو دسشویی امون..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728
خب چرا تتو نکردی رو پوستت عزیزم

اخه من فکر اینم نمیکردم که نقشه دزدی از بانکم مو لا درزش بره

ولی گیر افتادیم دیگه یه دفه ای شد😅😅😅😅

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2740

خدا وکیلی تاپیک باحال ندارین بزارین چرا مردم رو میزارین سر کار کی میاد بگه من زندان بودم 🙄اصلا مگه داریم مگه میشه همه هم هجوم میارن که زندانی ها رو بشناسن یکم آخی اوخی کنن براشون

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
وای همش فک میکردم تو فیلم هاس فقط این چیزا 

این چه فکریه؟🤣

فقط کافیه یه سر به زندان های زنان بزنی

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮

زن سابق یکی از فامیلای دور شوهرم .شوهرش معتادش کرد و زنه افتاد زندان خوده طرف ترک کرد دوباره ازدواج کرد مرتیکه 😑زنم ازاد شد میگن جدیدا ازدواج کرده البته من اصلا تایحال ندیدمش و فقط این چیزارو سنیدم 

ولی خوشم اومد استارتر..یک موصوع جدییده

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706